Papierowe życie

i

Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL Zdjęcie z serialu Papiery na szczęście.

Papiery na szczęście, odc. 136, 137, 138, 139 - streszczenie. Ola zakochana w Marysi

2022-05-12 14:44

Papiery na szczęście to codzienny serial obyczajowy, który od poniedziałku do czwartku można oglądać na antenie TVN7. Epizody emitowane są o godzinie 19:30. W dniach 16-19 maja 2022 zostaną wyemitowane odcinki 136-139. Co się w nich wydarzy? Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się niżej.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. Od poniedziałku do czwartku wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W nadchodzącym tygodniu dojdzie do kilku sytuacji, które całkowicie mogą zmienić bieg wydarzeń. Co się stanie. Sprawdź streszczenia odcinków 136, 137, 138 oraz 139.

ZOBACZ TAKŻE: Papiery na szczęście - ile odcinków liczy serial?

Papiery na szczęście - odcinek 136

Adam nie może dojść do siebie po tym, czego dowiedział się od Niny. Renata na prośbę Alicji spotyka się z Henrykiem, żeby spróbować na niego wpłynąć i przekonać, by zrezygnował z wojny z rodziną. Henryk wyznaje Renacie miłość i próbuje przeciągnąć ją na swoją stronę. Renata przyznaje, że też kocha Henryka, ale jest gotowa dać im szansę tylko wtedy, gdy Henryk odpuści tę wojnę. Beata dowiaduje się prawdy na temat Mateusza i kojarzy fakty, że Sandra również jest z domu dziecka. Adam z Alicją rozmawiają z Sandrą i Mateuszem – Mateusz przyznaje, że nie są z Sandrą spokrewnieni. Wściekła Sandra wyprowadza się od Mateusza i zatrzymuje u Bianki. Zapowiada, że od tej pory każdy gra do własnej bramki…

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Papiery na szczęście - odcinek 137

Ola chce pocieszyć Marysię po rozstaniu z Iwem, więc zabiera ją na wycieczkę w góry. Dziewczyny świetnie się razem bawią, ale Marysia nie zdaje sobie sprawy, że Ola jest w niej wciąż zakochana i rozstanie obudziło w niej nadzieję, że może jest dla nich jakakolwiek szansa. Marta martwi się o Adama, widzi, że coś go gnębi. Tymczasem Adam spotyka się z Niną, czego świadkiem jest Sergiusz. Przyparty do muru Sergiusz mówi o tym spotkaniu Alicji, co przypadkiem słyszy Marta. Beatka kontynuuje swój plan odsunięcia Sergiusza od Marty, ale nic nie idzie po jej myśli…

Papiery na szczęście - odcinek 138

Marta przeżywa to, że Adam spotyka się po kryjomu ze swoją byłą. Alicja próbuje ją uspokoić, zapewnia, że Adama z Niną już nic nie łączy, chociaż sama nie jest tego wcale pewna. Ola i Marysia spacerują po górach i pod wpływem nieporozumienia Ola próbuje znów pocałować Marysię, a ta gwałtownie się odsuwa i rani sobie nogę. Dzwoni do Marty, żeby mama po nią przyjechała. Marta próbuje się skontaktować z Adamem, jednak ten ma wyłączony telefony. Ostatecznie pomaga jej Sergiusz i jedzie z Martą w góry po Marysię. Adam jest wściekły. Kiedy wszyscy wracają z gór, Adam już czeka na Martę. Zapewnia ją, że niczego przed nią nie ukrywa, a z Niną nic go już nie łączy. Marta mu wierzy.

Papiery na szczęście - odcinek 139

Adam przychodzi do Sergiusza z awanturą, szarpie się z nim i każe mu trzymać się z daleka od Marty. Świadkami tej sytuacji są Kamil i Julka. Julka wszystko nagrywa i uważa, że Sergiusz powinien pokazać filmik Marcie, ale Sergiusz nie zamierza zdobywać Marty w taki sposób, to nie w jego stylu. Julka spotyka się z Martą sama, bo Marta wciąż pomaga im szukać mieszkania, i Julka pokazuje jej filmik... Ola chce przeprosić Marysię za to, co wydarzyło się w górach. Jednak widzi w social mediach, że Marysia spędza czas w towarzystwie innej koleżanki. Oli jest przykro, podejrzewa, że Marysia nie chce się już z nią przyjaźnić.