Papiery na szczęście 173, 174, 175, 176 - STRESZCZENIE. Marta traci przytomność.

2022-10-10 8:42 Adrian Rybak
Papiery na szczęście
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL Papiery na szczęście - streszczenia nowych odcinków.

Papiery na szczęście to serial obyczajowy, który można oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie TVN7. Epizody emitowane są o godzinie 20:00. W dniach 10-13 października 2022 zostaną wyemitowane odcinki 173-176. Co się w nich wydarzy? Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się niżej.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. Od poniedziałku do czwartku wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W nadchodzącym tygodniu dojdzie do kilku sytuacji, które całkowicie mogą zmienić bieg wydarzeń. Co się stanie. Sprawdź streszczenia odcinków 173, 174, 175 oraz 176.

ZOBACZ TAKŻE: Wspaniałe stulecie ZNIKA z anteny TVP1. Znamy powód tej decyzji

Papiery na szczęście - odcinek 173. Poniedziałek 10.10.2022

Kamil naciska na obecność rodziców Julki na ich ślubie, a Julka nie umie już szukać kolejnych wymówek. Nieoczekiwanie do Julki dzwoni jej matka, która jest na wycieczce w Krakowie i chce się z nią spotkać. Julka odmawia, ale matka i tak ją znajduje. Dziewczyna w obawie, że prawda o jej rodzicach wyjdzie na jaw, przekonuje Kamila, że nie chce mieć wielkiego wesela, tylko kameralną uroczystość w wąskim gronie. Zrobi wszystko, by trzymać go z daleka od swojej rodziny, od której już dawno się odcięła. Magda jest zachwycona po kolejnej randce z Konradem i jest już jasne, że znów zaczyna jej na nim zależeć. Tymczasem Agata przyjmuje swoją pierwszą pacjentkę w klinice Kownackiego – Beatkę, która namawia ją, żeby spotkała się z notariuszem w sprawie tajemniczego spadku.

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Papiery na szczęście - odcinek 174. Wtorek 11.10.2022

Adam i Nina podejmują decyzję o wyjeździe do Włoch. Tymczasem Oliwka przychodzi do Henryka i próbuje wymusić na nim rezygnację z podwyżki czynszu salonu fryzjerskiego. Henryk ją wyśmiewa, wyrzuca z pracy Filipa, który staje w obronie swojej dziewczyny, a fryzjerkom wypowiada lokal w trybie natychmiastowym. Wera jest zła na Oliwkę i przejęta całą sytuacją. Agata próbuje się dowiedzieć, kim był człowiek, który zostawił jej spadek. Umawia się z koleżanką sprzed lat, z którą mężczyzna prawdopodobnie był jakoś powiązany. Kiedy później wypytuje o szczegóły Alicję, ta nagle mdleje.

Papiery na szczęście - odcinek 175. Środa 12.10.2022

Alicja i Wiktor postanawiają powiedzieć Agacie prawdę… Oliwka zostawia dziewczynom kartkę, że przeprasza i wyjeżdża. Wera jest załamana i ma wyrzuty sumienia, że zraniła przyjaciółkę. Próbuje dowiedzieć się od Filipa, jakie mają plany. Adam spotyka Martę i mówi jej, że wyjeżdża z Niną. Obydwoje są załamani, mimo to dochodzą do wniosku, że wyjazd Adama będzie najlepszym rozwiązaniem, bo inaczej nie uda im się zapomnieć o sobie nawzajem.

Papiery na szczęście - odcinek 176. Czwartek 13.10.2022

Marta widzi, jak Adam i Nina wyruszają do Włoch, to dla niej ogromne przeżycie, zaczyna źle się czuć i traci przytomność. Karetka zabiera ją do szpitala, gdzie Martą zajmować się będzie przystojny kardiochirurg, Dawid, z którym przypadkowo już kilka razy się spotkała. Alicja i Wiktor są zaniepokojeni, ponieważ Agata nie wróciła do domu na noc. Nie wiedzą, że Agata postanowiła skonfrontować się z Henrykiem, który również zna tajemnicę sprzed lat. Tymczasem Magda przestaje się opierać przed uczuciem do Konrada.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE