Pamiętacie serial H2O - wystarczy kropla? Bohaterowie zmienili się nie do poznania!

2021-10-26 14:31 Ewelina Kulasza
H2O - wystarczy kropla
Autor: screen z YouTube/H2O - Wystarczy kropla

Pamiętacie hitowy serial o syrenach H2O - wystarczy kropla? To był totalny hit, który można było oglądać na antenie kanału Jetix/Disney XD oraz Disney Channel. Wtedy każda nastolatka chciała być syreną Emmą, Rikki lub Cleo pływającą wśród błękitnych wód. Jesteście ciekawi jak bohaterowie serialu zmienili się na przestrzeni kilkunastu lat? Będziecie w szoku, jak bardzo się zmienili!

H2O - wystarczy kropla to australijski serial telewizyjny, który stał się hitem na całym świecie. W naszym kraju emitowany był z polskim dubbingiem na antenie kanału Jetix/Disney XD oraz Disney Channel. Co ciekawe teraz można obejrzeć go na Netflix, gdzie dostępne są jego trzy sezony. Serial opowiada o trzech nastoletnich dziewczynach - Emmie, Cleo i Rikki, które przez przypadek odkrywają magiczną jaskinię na bezludnej wyspie. Tam wchodząc do wody podczas Pełni Księżyca nabywają zdolność do przemiany w syreny w zaledwie 10 sekund od kontaktu z wodą. Choć dar początkowo ich przeraża, to później próbują dobrze go wykorzystywać, jednak muszą trzymać wszystko w tajemnicy przed światem. W serialu H2O - wystarczy kropla, nie brakuje również miłosnych wątków i nastoletnich rozterek życiowych.

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

H2O - wystarczy kropla. Jak zmienili się bohaterowie?

Kilkanaście lat temu serial H2O - wystarczy kropla, oglądała prawie każda nastolatka! Jesteście ciekawi jak zmieniły się główne bohaterki Rikki, Emma, Cleo, a także Lewis, Will, Zane, Charlotte i Bella? Koniecznie obejrzyjcie naszą galerię. Będziecie w szoku, jak dziś wyglądają.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE