Dagmara Kazimierska

i

Autor: x-news

Ta dziewczyna ma głos jak Dagmara z Królowych Życia. Brzmią identycznie!

2021-10-22 13:51

Jedna z najbardziej charakterystycznych bohaterek w reality show Królowe Życia, to Dagmara Kaźmierska. Wśród widzów ma wielu fanów, którzy po prostu kochają ją i jej luksusowe życie. Teraz okazuje się, że jedna z TikTokerek ma identyczny głos jak ona! Nie uwierzycie - dziewczyny brzmią identycznie!

Program Królowe Życia doczekał się już 11. edycji. To reality show, w którym pokazywane jest luksusowe życie nie tylko bogatych pań, ale również panów. W tym czasie wylansowało się poprzez ten program spore grono celebrytów, którzy są niesamowicie popularni nie tylko w telewizji, ale także w sieci. Jedną z nich jest Dagmara Kaźmierska, którą bez żadnego ale można nazwać największą i najbardziej lubianą gwiazdą programu, od początku jego emisji. Mimo niechlubnej przeszłości stała się ulubienicą widzów, a to wszystko przez jej charyzmę, energię i przygody, które pojawiają się na każdym kroku - szczególnie gdy przebywa ze swoim przyjacielem Jackiem.

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Ta dziewczyna ma głos jak Dagmara z Królowych Życia

Choć każdy człowiek jest inny, to ma na świecie swojego sobowtóra, o którym może dowiedzieć się przypadkowo. Okazuje się jednak, że oprócz podobnych rysów twarzy, można mieć również do kogoś podobny głos lub niemal identyczny! Idealnym dowodem na to jest pewna 19-letnia dziewczyna z TikToka, która brzmi jak Królowa Życia - Dagmara Kaźmierska. Podobieństwo zauważyli internauci, którym wyświetliły się filmiki dziewczyny. Oczywiście nikt nie mógł przejść obok tego obojętnie, a pod nagraniem zgromadziło się ponad 85 tysięcy polubień! Przekonajcie się sami oglądając poniższe wideo, że dziewczyna z TikToka brzmi jak najlepsza Królowa Życia - Dagmara. Będziecie zaskoczeni!

- Jak zamknę oczy to dosłownie widzę Dagmarę jakby to mówiła

- Ej serio nawet z wyglądu mi młodą Dagmarkę przypominasz, co jest

- Faktycznie podobny głos

- Zaginiona córka Dagmary, ale serio głos masz podobny

Sonda
Lubisz program Królowe życia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE