Opowieść podręcznej sezon 5 - premiera. Kiedy nowe odcinki i gdzie obejrzeć?

Opowieść podręcznej
Autor: Materiały Prasowe

"Opowieść podręcznej" powraca z 5. sezonem. Twórcy serialu przygotowali dla fanów masę niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. W zdjęciach, do nowego sezonu, wzięła udział Christine Ko, która wcieliła się w rolę Lily. Z klei Alexis Bledel, która w serialu grała od samego początku, pożegnała się z postacią Emily. Widzowie powrócą do świata June Osborne już tej jesieni. W nadchodzącym sezonie wydarzy się naprawdę dużo. W 5. sezonie serialu, z Elisabeth Moss w roli głównej, możemy spodziewać się eskalacji konfliktu June i Sereny. Czy serial nadal będzie dostępny na HBO? Na kiedy zaplanowana jest premiera? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Co wydarzy się w kolejnym sezonie serialu?

"Opowieść podręcznej", adaptacja klasycznej powieści Margaret Atwood, powróci już tej jesieni! Choć data polskiej premiery nie jest jeszcze znana, to wiemy już, że amerykańska planowana jest na 14 września. Jednak tak, jak w przypadku poprzednich sezonów, obie te daty pokryją się ze sobą. Premiera będzie złożona z dwóch odcinków. Kolejne będą pojawiać się po jednym co tydzień. 5. sezon "Opowieści podręcznej", jak sugeruje zapowiedź, którą wypuściło Hulu, to eskalacja konfliktu June i Sereny.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Opowieść podręcznej sezon 5 - gdzie oglądać?

Do tej pory "Opowieść podręcznej" mogliśmy oglądać na HBO i HBO Max. Jednak w przypadku 5. sezonu fani serialu długo zastanawiali się czy tym razem również tak będzie. Wszystko za sprawą platformy Disney+, na której produkcje HULU również są dostępne. Wszystko jednak wskazuje, że serial dalej będziemy oglądać na bieżąco na HBO.

Elisabeth Moss: Opowieść podręcznej, rodzina, kariera. Wiesz o niej wszystko?

Opowieść podręcznej sezon 5 - June i Serena

W finale 4. sezonu June zamordowała swojego oprawcę w lesie. Następnie wróciła do domu po to, by pożegnać się ze swoim mężem i córką. Z kolei Serena dostała zaskakującą przesyłkę, którą okazał się palec swojego męża wraz obrączką. Jak wynika z najnowszej zapowiedzi, fani serialu zobaczą spektakularny pogrzeb Freda Waterforda oraz June i Serenę Joy szykujące się do walki.

Opowieść podręcznej sezon 5 - zmiany w obsadzie

W nowym sezonie nie zobaczymy Alexis Bledel (Emily), która w serialu grała od samego początku. Aktorka ogłosiła swoje odejście w maju. Swoją decyzję argumentowała szukaniem nowych wrażeń. Do obsady serialu dołączyła jednak Christine Ko w roli Lily - byłej uchodźczyni, a obecnie przywódczyni kanadyjskiego ruchu oporu.

Opowieść podręcznej - sezon 5. Kiedy premiera?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE