Screen z serialu Wspaniałe stulecie

i

Autor: screen z serialu "Wspaniałe stulecie"

taniec z gwiazdami

Özge Ulusoy ze "Wspaniałego stulecia" wygrała "Taniec z gwiazdami". Bohaterka tureckiego serialu zachwyciła swoimi umiejętnościami!

2024-04-24 13:39

Emitowany na antenie TVP serial "Wspaniałe stulecie" podbił serca polskich widzów. Nie wszyscy wiedzą o tym, że Özge Ulusoy, serialowa Anna Jagiellonka, to nie tylko zdolna aktorka, ale również tancerka. 41-letnia dziś modelka wygrała nawet turecką odsłonę "Tańca z gwiazdami".

Tureckie seriale cieszą się wielką popularnością w naszym kraju. Jedną z produkcji, które najmocniej zaskarbiły sobie sympatię polskich widzów, było "Wspaniałe stulecie". Turecki megahit liczył w sumie 312 odcinków, znacznie więcej niż w oryginale, przez to, że każdy z nich był skrócony do około 40 minut. Telewizja Polska oficjalnie zakończyła emisję tytułu w sierpniu 2023 roku. Nie wszyscy wielbiciele produkcji wiedzą o tym, że grająca Annę Jagiellonkę modelka i aktorka Özge Ulusoy, ma na swoim koncie zwycięstwo w tureckiej edycji "Tańca z gwiazdami". Co ciekawe - tam format, w przeciwieństwie do Polski, gdzie aktualnie możemy podziwiać jego 27. edycję, nie porwał widzów i został zakończony po zaledwie dwóch sezonach. Miss Turcji 2003 wygrała właśnie drugą edycję, prowadzona przez utytułowanego tancerza Alpa Kırşana.

Finał „Tańca z gwiazdami” - kiedy jest? Ile par odpadnie w kolejnym odcinku? Produkcja postawiła na zmiany!

Rafał Maserak o tańcu Dagmary i Conana: "Nie wiem, co tu by się działo"

Gwiazda serialu "Wspaniałe stulecie" wygrała "TzG"

Özge Ulusoy to kobieta wielu talentów. Modelka, prezenterka telewizyjna i aktorka, którą mogliśmy podziwiać w tureckim hicie "Wspaniałe stulecie", sprawdziła się również w tańcu towarzyskim. To właśnie ona wygrała 2. edycję tureckiej odsłony "Tańca z gwiazdami" - "Yok Böyle Dans". Format, w którym Ulusoy zdobyła kryształową kulę, rozpoczął się w październiku 2011 roku. Aktorka miała wówczas 29 lat. Zobaczcie, jak radziła sobie na parkiecie: