Jurorzy Tańca z gwiazdami

i

Autor: AKPA

taniec z gwiazdami

Finał „Tańca z gwiazdami” - kiedy jest? Ile par odpadnie w kolejnym odcinku? Produkcja postawiła na zmiany!

2024-04-24 10:54

Za nami już osiem odcinków "Tańca z gwiazdami", a w grze pozostały tylko cztery pary. Tym razem produkcja postawiła jednak na znaczące zmiany w przebiegu finału programu. Zamiast dwóch par, zobaczymy trzy. Na kiedy zaplanowano finał 14. edycji "Tańca z gwiazdami"? Ile par odpadnie w przyszłym tygodniu? Wyjaśniamy.

Kiedy jest finał "Tańca z gwiazdami"? To wcale nie takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać, bowiem produkcja postawiła na znaczące zmiany. 14. edycja najpopularniejszego show tanecznego, które po dwóch latach powróciło na antenę Polsatu, okazała się wielkim hitem. Z pewnością pomogły w tym wielkie nazwiska ze świata muzyki, filmu, internetu czy sportu. Po ośmiu tygodniach zaciętej rywalizacji w wyścigu o kryształową kulę pozostali: Roksana Węgiel i Michał Kassin, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Maffashion i Michał Daniłczuk oraz Maciej Musiał i Daria Syta. Kto wygra nie tylko prestiżowe trofeum, ale 100 tysięcy złotych dla gwiazdy, a także 50 tysięcy dla tancerza? Spory wpływ na wyniki "Tańca z gwiazdami" macie wy - widzowie. W tym roku produkcja "TzG" postawiła na zmiany, które mają wpływ na datę zakończenia produkcji. W finale zmierzą się nie dwie, a aż trzy pary, co oznacza, że finał odbędzie się nieco wcześniej.

Iwona Pavlović o najgorszym uczestniku "Tańca z gwiazdami". Nawet sie nie zawahała

To dlatego Maciej Musiał nie prosi o głosy w "Tańcu z gwiazdami"

Finał "Tańca z gwiazdami" - kiedy?

Przed nami półfinał "Tańca z gwiazdami". 28 kwietnia pożegnamy się z jedną z par, a do finału wejdą po raz pierwszy aż trzy pary. To oznacza, że przed nami już tylko dwa tygodnie tanecznych wrażeń. Finał "TzG" został zaplanowany na niedzielę, 5 maja 2024 roku. Oprócz finałowych par, na parkiecie zobaczymy też pozostałych uczestników 14. edycji show, m.in. Dagmarę Kaźmierską i Marcina Hakiela, Aleksa Mackiewicza i Izabelę Skierską czy Filipa Chajzera z Hanną Żudziewicz.