Od Olimpiady w Atenach przez Miłość na bogato. Co dziś robi Justyna Banasiak?

2020-09-29 15:21 Alicja Wójcik
Justyna Banasiak
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Można powiedzieć, że w pewnym stopniu serial Miłość na bogato przeszedł do historii polskiej telewizji. Produkcja opowiadająca o życiu pięknych i bogatych mieszkańców Warszawy, którzy żyją problemami, z jakimi nie ma styczności 99% mieszkańców naszego kraju, była mocno krytykowana zarówno za scenariusz, jak i grę aktorską bohaterów serialu. Wpływ na brak umiejętności aktorskich miał przede wszystkim fakt, że w produkcji występowali w zasadzie wyłącznie amatorzy. Jedną z nich była Justyna Banasiak, która, mimo że z aktorstwem ma niewiele wspólnego, jest niezwykle utalentowana w innych dziedzinach.

Justyna Banasiak - co dziś robi i jak się zmieniła odtwórczyni głównej roli w Miłości na bogato? Serial zadebiutował na antenie VIVA Polska w sierpniu 2013 roku i doczekał się łącznie dwóch sezonów. Banasiak wcielała się w nim w postać Justyny, dziewczyny, która przyjeżdża do Warszawy z małej miejscowości, aby zrobić zrobić tu wielką karierę.

Justyna Banasiak - co dziś robi i jak się zmieniła?

Mimo że Banasiak ma za sobą udział w dwóch sezonach Miłości na bogato, na tym poprzestała i nie zdecydowała się na kontynuowanie kariery aktorskiej. Prawdziwą pasją Justyny jest natomiast gimnastyka artystyczna, w której osiągała niemałe sukcesy - jest olimpijką. W 1999 roku, w wieku 13 lat, rozpoczęła naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Gdyni, dzięki której przygotowywała się do Olimpiady w Atenach w 2004 roku. Banasiak zajęła 10. miejsce w wieloboju drużynowym w tej dyscyplinie sportu.

Miłość na bogato to jednak nie jedyny program telewizyjny, z którego możecie kojarzyć Justynę. W 2008 roku wzięła udział w trzeciej edycji programu You Can Dance. Udało jej się dość do finałowej szesnastki, jednak ostatecznie odpadła z programu, zajmując 12. miejsce. Obecnie praca Justyny związana jest przede wszystkim właśnie z tańcem. Grała w wielu spektaklach muzycznych - m.in. Piloci w Teatrze Roma czy w objazdowym spektaklu Król Swingu. Związana była także z Teatrem Wielkim. Operą Narodową w Warszawie. Oprócz tego jako tancerka bierze udział w programach telewizyjnych, teledyskach czy reklamach. Jak wynika z jej Instagrama, w sierpniu 2013 roku wyszła za mąż za Jakuba Koniecznego. Jak dziś wygląda Justyna? Zobacz w poniższej galerii!

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE