Beatka z BrzydUli ma już 21 lat! Co dziś słychać u Kaliny Janusiak?

2021-06-07 16:17 AW
Kalina Janusiak
Autor: Materiały Prasowe

Wszyscy fani serialu BrzydUla z pewnością pamiętają z pierwszych sezonów malutką siostrę Uli, Beatkę. W rolę tej uroczej dziewczynki, która skradła serca widzów, wcielała się kilkuletnia wówczas Kalina Janusiak. Mimo że w pierwszym sezonie BrzydUli Kalina miała zaledwie 8 lat, nie był to jej debiut przed kamerą. Co więcej, Janusiak umiejętności aktorskie odziedziczyła po tacie, który jest aktorem.

Beatka z BrzydUli - pamiętacie uroczą dziewczynkę? Czym zajmowała się po zakończeniu zdjęć do serialu? BrzydUla zadebiutowała w TVN w 2008 roku. Serial okazał się w Polsce absolutnym fenomenem, a jego drugi sezon cieszył się gigantyczną oglądalnością. Jesienią 2020 roku, po ponad 10 latach przerwy, do emisji telewizyjnej powrócą dalsze losy bohaterów serialu.

Beatka z BrzydUli ma już 21 lat! Co dziś słychać u Kaliny Janusiak?

Kalina Janusiak urodziła się 27 kwietnia 2000 roku. Jest córką aktora Artura Janusiaka, który znany jest m.in. z filmów Ida, Planeta Singli, Wkręceni czy Różyczka. Kalina pierwsze kroki przed kamerą postawiła już w 2005 roku - zagrała niewielką rolę w serialu fabularnym Wiedźmy, gdzie mogliśmy zobaczyć ją u boku m.in. Magdaleny Różczki i Katarzyny Figury. W 2008 roku zagrała u boku swojego taty w serialu Hotel pod żyrafą i nosorożcem, ale, co ciekawe, w produkcji głos podkładała za nią... Wiktoria Gąsiewska! 

Młoda aktorka dość szybko zrezygnowała z życia w blasku fleszy. Po zakończeniu emisji BrzydUli w 2009 roku, poza pojawieniem się w programie Dzień Dobry TVN, Kalina właściwie zniknęła z mediów. Próżno szukać jej także w mediach społecznościowych - mimo że ma konta na Facebooku i Instagramie, są one obecnie prywatne. Co więcej, w nadchodzących odcinkach BrzydUli nie zobaczymy ponownie Kaliny w roli Beatki Cieplak. W postać młodszej siostry Uli ma wcielić się Nel Kaczmarek, która grała już m.in. w serialach Rojst czy Motyw. Mimo że Kalina na razie zrezygnowała z aktorstwa, nie znaczy, że jeszcze o niej nie usłyszmy - jak wynika z jej Instagrama, Janusiak studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE