„Och! Kabaret”

i

Autor: Kino Polska TV S.A. „Och! Kabaret” - nowe odcinki programu.

Premiera

„Och! Kabaret” powraca! Kiedy nowe odcinki w Kino Polska?

2023-09-20 17:26

Już wkrótce Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego rozrywkowego show pod nowym tytułem „Och! Kabaret”. Na występy najlepszych polskich kabaretów zaproszą widzów znakomity aktor teatralny i filmowy, amant polskiej piosenki - Bohdan Łazuka oraz cieszący się dużą sympatią widzów, aktor i wokalista - Michał Milowicz.

Dwaj gwiazdorzy kina, ekranowy ojciec i syn: Bohdan Łazuka oraz Michał Milowicz to duet uwielbiany przez Polaków. W programie udowodnią, że nawet po latach „chłopaki nie płaczą”, ale za to w trakcie oglądania „Och! Kabaret” w Kino Polska można naprawdę popłakać się ze śmiechu. Panowie w przekomiczny sposób nawiązują do swoich kultowych ról. W ich scenkach nie zabraknie również popisów wokalnych i żartów z nich samych. Odważne skecze, niepowtarzalne parodie i cała masa dowcipów na temat otaczającego nas świata serwowane przez mistrzów tego gatunku. W nowej, pełnej humoru odsłonie kabaretowego show poza gwiazdorskim duetem, będzie można zobaczyć również najbardziej znane i lubiane grupy artystyczne i kultowych satyryków. W programie zupełnie nowy repertuar zaprezentują m.in.: zwycięzcy PAKI i jeden z najzdolniejszych kabaretów młodego pokolenia - Chyba, zwycięzcy 25. edycji przeglądu RYJEK - Zdolni i Skromni, uwielbiani przez widzów - Paranienormalni, doświadczony, ale ciągle jeszcze młody kabaret z Poznania - Czesuaf, prezentujący starą, dobrą szkołę kabaretu - Koń Polski, mistrz komicznej pantomimy - Ireneusz Krosny oraz żywa legenda estrady - Marcin Daniec.

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

„Och! Kabaret” - odcinki w TV i online

Show składa się z ośmiu 45-minutowych odcinków. Premiera już  2 października o godz. 19:00. Emisja w każdy poniedziałek i wtorek. Program będzie także dostępny w serwisie FilmBox+.