Obi-Wan Kenobi - kiedy premiera serialu Disneya?

2020-01-27 13:24
Obi-Wan Kenobi
Autor: East News

Start platformy Disney+ jednocześnie przełożył się na chyba jeszcze intensywniejszą niż dotychczas pracę w studiu Walta Disneya. Starania z pewnością się opłaciły, co widać chociażby po gigantycznym sukcesie, jaki odniósł serial The Mandalorian. Tuż obok Wiedźmina na Netfliksie był to jeden z najbardziej wyczekiwanych i najczęściej oglądanych seriali 2019 roku. Czy Obi-Wan Kenobi powtórzy ten sukces?

Obi-Wan Kenobi - kiedy premiera serialu Disneya? Produkcja ma szanse ukazać się w 2020 roku? Odpowiedzi na te pytania nurtują wielu fanów Gwiezdnych Wojen, którzy nie mogą doczekać się drugiego serialu osadzonego w kultowym uniwersum. Jak na razie nowa produkcja jest pełna niewiadomych, jednak pewnym pocieszeniem może być fakt, że ruszyły już oficjalnie zdjęcia do drugiego sezonu The Mandalorian.

Obi-Wan Kenobi - kiedy premiera?

O nowym serialu Disneya zaczęto mówić już wiele miesięcy temu. Początkowo zdjęcia do produkcji miały ruszyć latem 2020 roku, jednak, jak informuje The Hollywood Reporter, zostały one przełożone prawdopodobnie dopiero na początek 2021 roku. Disney nie podał jak na razie oficjalnej daty premiery serialu, jednak biorąc pod uwagę, kiedy mogą wystartować zdjęcia, serial Obi-Wan Kenobi raczej nie ukaże się wcześniej niż pod koniec 2021 roku.

Jak również informuje The Hollywood Reporter, w roli głównej w serialu mamy bez zmian zobaczyć Ewana McGregora, natomiast za reżyserię odpowiadać będzie Deborah Chow, która pracowała m.in. przy produkcji The Mandalorian.

NAJNOWSZE