O mnie się nie martw sezon 12 powstanie? Kiedy nowe odcinki serialu TVP 2?

2019-12-11 10:30
O mnie się nie martw sezon 12 powstanie
Autor: Materiały prasowe TVP O mnie się nie martw sezon 12 powstanie

O mnie się nie martw to serialowy hit "Dwójki", który doczekał się ponad 130 odcinków. 16 grudnia 2019 roku stacja wyemituje ostatni epizod 11 sezonu. Czy fani mogą liczyć na kolejne odsłony ich ulubionego serialu? Kiedy ewentualnie trafią na ekran?

O mnie się nie martw to ciepły, pełen humoru i emocji serial komediowy, w którym zderzają się dwa światy: zwykłych ludzi żyjących od pierwszego do pierwszego oraz bogatych prawników. Główna bohaterka to dwukrotna rozwódka z dwójką dzieci, bez wykształcenia i bez pracy, która mówi prawdę prosto w oczy. Los łączy ją z młodym, zdolnym adwokatem, który traktuje życie jak wieczną imprezę. Serial trafił na antenę TVP 2 w 2014 roku i z miejsca podbił serca widzów. Realizacja ponad 130 odcinków nie wpłynęła na jakość O mnie się nie martw i widzowie nadal chętnie oglądają perypetie bohaterów. Czy po 11 sezonie fani zobaczą kolejną odsłonę?

O mnie się nie martw sezon 12 - kiedy?

Ostatni odcinek 11 sezonu O mnie się nie martw zostanie wyemitowany w poniedziałek, 16 grudnia w TVP 2 o godzinie 21:50. Jak na razie nie wiadomo, czy stacja zrealizuje kolejne odcinki serialu. Wszystko zależy od oglądalności. Serial cały czas cieszy się popularnością, więc fani powinni spać spokojnie.

O mnie się nie martw - ostatni odcinek 11. sezonu

Paweł odbiera telefon od Olgi, dawnej znajomej, która szuka wsparcia w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Nieoczekiwanie dziewczyna, służy fachową pomocą Sylwii, która źle się czuje i wszyscy boją się, czy to przypadkiem nie przedwczesny poród.
Tymczasem Marcin jest w stałym kontakcie z matką Julka. Okazuje się, że były mąż kobiety, ojciec Julka szykuje się do pozwania Oliwki (a w istocie Marcina) o przyczynienie się do wypadku, w którym Julek doznał złamania ręki.

NAJNOWSZE