Dance, Dance, Dance 2 – pary. Kto wystąpi w drugiej edycji tanecznego show TVP?

2019-12-10 19:03 kw
Dance Dance Dance
Autor: Materiały prasowe / Waldemar Kompała

Dance, Dance, Dance to program Telewizji Polskiej, który zadebiutował na ekranach naszych telewizorów na początku 2019 roku. Od razu zyskał ogromną sympatię wśród widzów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali kolejnych odcinków z tanecznymi popisami gwiazd. W związku z sukcesem pierwszej edycji, stacja już wkrótce wyemituje kolejną odsłonę programu. Kto wystąpi w drugiej edycji Dance, Dance, Dance? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl

Dance, Dance, Dance 2 – pary. Kto wystąpi w drugiej edycji tanecznego show TVP? W pierwszej edycji tanecznego programu Telewizji Polskiej wystąpili między innymi Adam Zdrójkowski, Marcelina Zawadzka, Rafał Maślak czy też Wiktoria Gąsiewska. Show zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez widzów, dzięki czemu już wkrótce światło dzienne ujrzy kolejna, druga edycja. Czy wystąpią w niej równie gorące nazwiska? W sieci pojawiają się pierwsze pary uczestników.

Dance, Dance, Dance 2 – pary

W pierwszej edycji programu udział wzięło sześć gwiazdorskich par: Patricia Kazadi z siostrą Victorią, Monika Mazur i Dariusz Wieteska, Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio, Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Portal plejada.pl poinformował ostatnio, że najprawdopodobniej w drugiej edycji programu wystąpią Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora.  To duet, który prowadzi wspólnie Pytanie na Śniadanie. Informacja ta jednak nie została jeszcze potwierdzona. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany. Już wkrótce znajdziecie tu kolejne nazwiska gwiazd, które zaprezentują swoje umiejętności w Dance, Dance, Dance 2.

NAJNOWSZE