Netflix: polskie filmy i seriale na 2024 rok. Co obejrzymy?

i

Autor: Netflix Netflix: polskie filmy i seriale na 2024 rok. Co obejrzymy?

Polskie kino

Netflix zapowiada kolejne polskie filmy i seriale. Co zobaczymy w tym roku?

2024-04-24 8:21

Netflix niezmiennie stawia na lokalne produkcje i choć w tym roku otrzymaliśmy już kilka (bardziej i mniej udanych) polskich tytułów, przed nami jeszcze sporo dobra. Streamer zapowiedział, że w ciągu najbliższych miesięcy ujrzymy przynajmniej 9 polskich filmów i seriali, w tym opowieść o lądowaniu ufo, kilka kryminałów, komedię z motywem kościelnym w tyle i powrót lubianego przez widzów “Gangu Zielonej Rękawiczki”. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Olaf Lubaszenko, Magdalena Popławska, Maciej Stuhr, Eryk Kulm jr., Piotr Adamczyk, Maja Ostaszewska czy Magdalena Boczarska – to zaledwie niektóre z gwiazd, które ujrzymy w nadchodzących produkcjach, które Netflix zapowiedział na 2024 rok. Poza obsadowym gwiazdozbiorem czeka nas też niezły rozstrzał gatunkowy – w ciągu najbliższych miesięcy obejrzymy kilka kryminałów, komedie, dramaty, dokumenty, programy sportowe, filmy akcji, czy produkcje familijne.

Wśród filmowych nowości znajdzie się dramat “Bokser” czyli uniwersalna historia o drodze do spełnienia marzeń oraz lubiane przez widzów kryminały jak “Kolory zła: Czerwień” czy “Napad”. Z kolei ci, którzy lubią komedie, będą mogli śledzić losy bohaterów “Rozwodników” oraz “Spadu”. Od początku roku prezentujemy szeroką gamę gatunków filmowych i serialowych, które tworzą mozaikę historii, tematów, postaci i emocji. Niezmiennie stawiamy na jakość naszej oferty programowej, dokładając starań, by sprostać oczekiwaniom widzów – rzekł Łukasz Kłuskiewicz, dyrektor ds. filmów w Netflixie w Europie Środkowo-Wschodniej.

SPRAWDŹ TEŻ: “Kolory zła: Czerwień” przywróci nam wiarę w polskie kryminały od Netfliksa? Jest zwiastun i data premiery!

Wielu z was z pewnością ucieszy fakt, że z 2. sezonem powróci “Gang Zielonej Rękawiczki”, a swój debiut zaliczy… polski serial o ufo.

W najbliższych miesiącach fani seriali zobaczą jeszcze cztery tytuły. Wracamy z uwielbianymi przez widzów bohaterkami komedii “Gang Zielonej Rękawiczki”. Przygotowaliśmy również kilka nowości, które mogą pojawić się tylko w Netflixie. Wśród nich “Idź przodem, bracie” – idealny dla widzów lubiących nieoczekiwane zwroty akcji i kryminalne zagadki. Oryginalne polskie historie, które opowiadamy w Netflixie są wyjątkowe i różnorodne. Fanów historii inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami na pewno zainteresuje “Projekt UFO”, z kolei “Matki pingwinów” to przejmująca opowieść o wyzwaniach w rodzicielstwie – dodała Kaśka Śliwińska-Kłosowicz z zespołu odpowiedzialnego za lokalne seriale Netflixa w Europie Środkowo-Wschodniej.

SPRAWDŹ TEŻ: Twórca “Jak zostałem gangsterem” wraca z kolejnym filmem. O czym opowie “Bokser”?

Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

Artur Barciś to gwiazda filmu Nic na siłę! Ma już pomysł na kontynuację

Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat – jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
“Informacja zwrotna” to adaptacja książki autorstwa…
“Informacja zwrotna”