Najgorsze seriale, które kiedyś kochaliśmy. Dziś nie miałyby racji bytu

2022-04-27 15:30

Są takie seriale, które przed laty cieszyły się olbrzymią popularnością i uznaniem widzów, a dziś... wzbudzają jedynie niesmak. Dziś wyłoniliśmy dla was 5 tytułów, które niegdyś kochaliśmy, a teraz wolelibyśmy o nich zapomnieć.

Są takie seriale, które porywają tłumy i sprawiają, że miliony widzów na całym świecie z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków, tudzież sezonów. Niektóre produkcje z biegiem czasu zyskują status kultowych, inne zaś odchodzą w zapomnienie.

Historia telewizji zna też przypadki seriali, które w czasie emisji cieszyły się olbrzymim uznaniem i popularnością, ale nie zestarzały się zbyt dobrze. Gdy wspominamy je teraz, często nie jesteśmy w stanie pojąć, co nas w nich urzekło. Które produkcje możemy mieć na myśli?

ZOBACZ TAKŻE: Filmy i seriale, które stały się wielkimi hitami, choć wcale na to nie zasłużyły

Najgorsze seriale, które kiedyś kochaliśmy.

W powyższej galerii znajdziecie 5 niegdyś popularnych seriali, które dziś nie miałyby racji bytu zarówno przez wzgląd na ich realizację, niski poziom, jak i tematykę, którą podejmowały. Niejednokrotnie bowiem spotkaliśmy się już z przypadkami produkcji, które z dzisiejszej perspektywy były po prostu niesmaczne i oburzające. Ciekawi naszych typów? Zapraszamy do galerii, którą znajdziecie w górnej części artykułu.

ZOBACZ TAKŻE: Kultowe filmy i seriale, które dziś NIE MOGŁYBY powstać

Sonda
Wolisz oglądać seriale, czy filmy?

Filmy i seriale w których wystąpili celebryci

Pytanie 1 z 6
Ariana Grande grała w serialu...