Elżbieta Romanowska

i

Autor: AKPA

gwiazdy

„Nasz nowy dom” - zmiany w obsadzie? Kto poprowadzi nowy sezon programu?

2023-11-20 15:20

Elżbieta Romanowska zdała "egzamin" z bycia prowadzącą w "Nasz nowy dom". Wszystko wygląda na to, że zostanie w programie na dłużej i poprowadzi kolejny sezon. Zdania internautów są podzielone, ponieważ duża część z nich, darzy sympatią byłą prowadzącą - Katarzynę Dowbor.

Nowy sezon programu "Nasz nowy dom" poprowadzi Elżbieta Romanowska. Fani aktorki mogą ją kojarzyć z serialu "Pierwsza miłość" oraz "Ranczo". W mediach krążyła informacja, że stacja miałaby zrezygnować z udziału Romanowskiej w kolejnych sezonach produkcji. Tak się jednak nie stało, a Elżbieta Romanowska - ku uciesze fanów - zagościła w "Naszym nowym domu" na dobre.

Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"

Nowy sezon - nowe zmiany

Romanowska razem z ekipą remontową, wprowadzają w życie potrzebujących rodzin rewolucję, którą rozpoczęli już kilka dni temu. Efekty ich wspólnej pracy, widzowie będą mogli oglądać w wiosennej ramówce Polsatu. W programie zajdą jednak pewne zmiany, między innymi powrócą wizualizacje remontowanych domów. Produkcja programu nie zdradza więcej szczegółów - dlatego więcej dowiemy się wiosną 2024 roku.

Widzowie tęsknią za dawną prowadzącą

Po odejściu Katarzyny Dowbor, jej rolę przejęła Elżbieta Romanowska. Dowbor była gospodynią programu przez 10 lat. Duża część internautów była i jest nadal oburzona faktem zwolnienia Katarzyny Dowbor z obsady programu.

Inni jednak cieszą się ze zmiany i mają nadzieję, że nowa prowadząca zagości w programie na dłużej. W internecie można przeczytać między innymi takie komentarze: "(...) Uwielbiam Panią Elę w tym programie! Prawdopodobnie oburzę wielu, ale u pani Kasi ciut brakowało mi ciepła w stosunku do bohaterów. Choć miła, uśmiechnięta, ale czuć było jakiś dystans. U Pani Eli to ciepło czuję. Nie wiem, czy naturalne, czy nie, ja to lubię. I podoba mi się bardzo też fakt, że Pani Ela pozostaje w finale z bohaterami i ich przyjaciółmi. A nie ucieka, jak Pani Kasia".

"Nasz nowy dom" to cieszący się popularnością program, który odmienił już losy wielu potrzebującym rodzinom. Pierwszy odcinek wyemitowano 29 września 2013 roku. Pierwsze 20 edycji poprowadziła Katarzyna Dowbor. w 21. serii, jej rolę przejęła Elżbieta Romanowska.

Katarzyna Dowbor znów w telewizji! Poprowadzi znany program. Prezenterka zdradza szczegóły

Listen on Spreaker.