Elżbieta Romanowska

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Elżbieta Romanowska w "Nasz nowy dom" podpadła widzom. Zarzucają jej sztuczność

2023-09-22 9:47

Kontrowersyjna decyzja Edwarda Miszczaka, dotycząca zwolnienia Katarzyny Dowbor, wywołała ogromną burzę w sieci. Rykoszetem oberwało się również nowej prowadzącej program, która w ostatnim czasie musi mierzyć się z ogromnym hejtem. Choć mogłoby wydawać się, że tuż po emisji pierwszych odcinków nowego sezonu negatywne komentarze zostaną zastąpione pozytywnymi słowami na temat Elżbiety Romanowskiej, to nie do końca się tak stało. Gwiazda nadal mierzy się ze sporym hejtem.

Nowa prowadząca Nasz nowy dom wzbudza ogromne kontrowersje. W najnowszym sezonie Katarzynę Dowbor. Niestety zastąpiła Elżbieta Romanowska. Jednak nie wszystkim spodobała się ta zmiana. Informacja o zwolnieniu Dowbor wstrząsnęła fanami, ponieważ to właśnie 64-latka od samego początku była gospodynią i twarzą formatu, w którym wraz z profesjonalną ekipą remontowała domy biednych i skrzywdzonych przez los rodzin. Za jej kadencji udało się odnowić prawie 300 mieszkań i domów w całej Polsce. Widzowie w komentarzach, nie szczędzą obraźliwych uwag dotyczących aktorki oraz produkcji. Niedługo po rozpoczęciu zdjęć do nowego sezonu, głos w sprawie zabrał również jeden z członków ekipy remontowej - Wiesław Nowobilski, który zdradził, jak przebiega współpraca z gwiazdą.

Ela weszła na wesoło, pozytywnie. Rozpiera ją energia, którą daje każdemu, kto jest na planie. Już widzę i mogę stwierdzić, że ta współpraca będzie się naturalnie i szybko rozwijała. Jej energia jest zaraźliwa i napędza wszystkich do działania.

Ela Romanowska wielokrotnie podkreślała, że czuje ogromną wdzięczność i ekscytację na myśl o tym, że będzie pracować z ekipą przy tworzeniu nowych odcinków. Jednak pomimo tego, że gwiazda znakomicie odnajduje się w nowej roli, wielu widzów nie może przyzwyczaić się do jej sposoby bycia.

Patricia Kazadi vs. HITY 1988. TA piosenka przypomniała o traumie

Elżbieta Romanowska - Nasz nowy dom

Nowa prowadząca Nasz nowy dom robi wszystko, by jak najlepiej odnaleźć w formule programu. Choć wiele osób zachwyca się tym, że Ela Romanowska dała radę udźwignąć ciężkie zadanie i znakomicie radzi sobie przed kamerą oraz w trakcie pomocy pokrzywdzonym przez los rodzinom. Nadal jednak pojawia się sporo głosów sugerujących, że gwiazda powinna zrezygnować z posady. Widzowie zarzucają jej sztuczność oraz chęć wypromowania siebie.

To nie to samo co z Panią Dowbor. Od niej biło ciepło i naturalność. Z obecną prowadzącą to klapa. Sztuczność i chłód.

Nie mam nic do pani Eli jako aktorki, ale jako prowadząca ten wspaniały program pani Ela go niszczy. Po prostu nie nadaje się do niego. Totalna pomyłka.

Za dużo reklamy tej Eli, to już przesada. Katarzyny nie reklamowali aż tak. Nie było takiej potrzeby. Ela się nie nadaje do tej roli, pewnie sami to widzą i dlatego wszędzie tylko ona. Dziwne to wszystko. Nowe nie znaczy lepsze.

A Wy, co uważacie o nowej prowadzącej? Polubiliście to, w jaki sposób pracuje Elżbieta Romanowska?