Nasz nowy dom - sezon 15. Kiedy nowe odcinki programu Polsatu?

2020-05-28 17:24
Nasz nowy dom
Autor: Materiały Prasowe

Nasz nowy dom to program Telewizji Polsat, w którym widzowie mogą zobaczyć, jak w ciągu 6 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W programie poznajemy zwykłe, normalne rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Na czas remontu rodzina przenosi się do hotelu, a producenci zaskakują wszystkich niejedną niespodzianką, która umili im czas oczekiwania na powrót do domu.

Nasz nowy dom sezon 15. Kiedy nowe odcinki programu Polsatu? W czasie gdy wybrana rodzina jest na wakacjach, ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystępuje do remontu. W finale każdego odcinka mamy okazję oglądać powrót rodzin do ich odremontowanych domów.

Nasz nowy dom sezon 15. Kiedy nowe odcinki programu Polsatu?

Program cieszy się wśród widzów ogromną popularnością. Do tego stopnia, że nowe odcinki wznawiane są nie raz, a aż dwa razy do roku - w jesiennej i wiosennej ramówce. Co więcej, od jesieni 2019 roku Polsat podjął decyzję o zwiększeniu liczby odcinków do aż dwóch tygodniowo, a widzowie mogą oglądać Nasz nowy dom w środy i czwartki.

Sezon 14 Naszego nowego domu zakończył się 21 maja. Ponownie cieszył się on bardzo dobrą oglądalnością - program średnio oglądało 1,34 mln widzów. Jak na razie Polsat nie ogłosił oficjalnie nowych odcinków, jednak najprawdopodobniej już jesienią będziemy mogli zobaczyć kolejną edycją. Jeśli tak się stanie, pierwszy odcinek 14 sezonu powinniśmy móc obejrzeć już na początku września.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE