Katarzyna Dowbor pochwaliła się córką! Podobna do słynnej mamy?

2020-05-18 13:48
Nasz nowy dom
Autor: Materiały Prasowe

Katarzyna Dowbor karierę w mediach rozpoczęła wiele lat temu - w Telewizji Polskiej pracowała już na początku lat 80.! Od 2013 roku związana jest z Polsatem, a ogromną popularność przynosi jej nadal uwielbiany przez widzów program Nasz nowy dom. Na medialną karierę zdecydował się także jej syn, Maciej, który również jest dziennikarzem. Okazuje się jednak, że Katarzyna Dowbor ma także dorosłą córkę, która póki co unika blasku fleszy.

Katarzyna Dowbor pokazała na Instagramie swoją córkę, Marię. Czy ona również postanowi iść w ślady mamy, taty i brata i zrobić karierę telewizyjną? Być może już niedługo także o niej zrobi się o niej głośno. Póki co Katarzyna Dowbor postanowiła podzielić się zdjęciem Marii ze swoimi obserwatorami z okazji urodzin córki.

Katarzyna Dowbor pochwaliła się córką! Podobna do słynnej mamy?

Prowadząca Nasz nowy dom pokazała swoją córkę Marię na Instagramie 13 maja z okazji jej 21. urodzin. Katarzyna Dowbor swoje zdjęcie opatrzyła uroczym podpisem:

Dziś szczególny dzień. Moja córka Marysia kończy 21 lat! ❤️😘 Ale wyrosła! 😃 Kocham Cię! 😍

Post wywołał lawinę pozytywnych komentarzy. Fani dziennikarki pisali, że Marysia rzeczywiście jest przepiękna i bardzo podobna do swojej mamy. Zdaniem niektórych panie na zdjęciu wyglądają wręcz jak siostry.

Maria Dowbor-Baczyńska urodziła się w 1999 roku. Jej ojcem jest dziennikarz, Jerzy Baczyński, redaktor naczelny tygodnika Polityka. Mimo że para nie jest już razem, Katarzyna Dowbor bardzo dobrze go wspomina i podkreśla, że mają przyjacielskie relacje. Marysia póki co stroni od mediów, w 2019 roku magazyn Viva pisał, że córka Katarzyny wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje psychologię i filozofię. Być może w przyszłości będzie jeszcze chciała pójść w ślady rodziców?

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE