Nasz Nowy Dom 30.09.2020 Dębinek. Metamorfoza domu pani Angeliki

2020-09-30 15:21 AW
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

Przed nami kolejne metamorfozy domów pod czujnym okiem Kasi Dowbor. Ekipa programu "Nasz Nowy Dom" rusza w Polskę, aby pomóc rodzinom, które nie mogą sobie pozwolić na remont i poprawę warunków życiowych. W środę poznamy historię pani Angeliki, która jest mamą czworga dzieci: szesnastoletniej Natalii, czternastoletnich bliźniaków - Mateusza i Kacpra oraz trzynastoletniego Oskara.

Nasz Nowy Dom 30.09.2020 Dębinek. Metamorfoza domu pani Angeliki. Ojciec dzieci nie interesuje się nimi, małżeństwo się rozpadło. Pani Angelika związała się z panem Piotrem, który pokochał nie tylko ją, ale także jej dzieci, które wychowuje jak własne. Oskar cierpi na ciężkie porażenie mózgowe, ma problemy z oddychaniem, wymaga respiratora. Rodzina gnieździ się w wynajmowanym mieszkaniu. 

Nasz Nowy Dom 30.09.2020 Dębinek. Metamorfoza domu pani Angeliki

Szansą dla nich jest połowa domu kupiona dawno przez pana Piotra, czekająca na remont. Niestety, mężczyźnie nie udało się uzyskać kredytu na remont. Remontuje sam, gdy po pracy w hucie ma jeszcze siłę na inne zajęcia. Dzieciaki marzą o własnych pokojach, rodzice o miejscu dla siebie. Kasia Dowbor odwiedzając rodzinę w domu, widzi, że budynek potrzebuje kapitalnego remontu. Znając potrzeby rodziny postanawia wspólnie z niezawodna ekipą ekspertów zmienić marzenia w rzeczywistość.

Nasz Nowy Dom - Dębinek

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE