Nasz Nowy Dom 24.09.2020 Prusy. Metamorfoza domu pani Katarzyny i 200. odcinek programu!

2020-09-23 14:27 AW
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

W czwartek na antenie Polsatu jubileuszowy 200 odcinek programu "Nasz Nowy Dom". Od debiutu programu w 2013 roku format prowadzony przez Katarzynę Dowbor okazał się przepustką do lepszego życia już dla 200 rodzin.W jubileuszowym odcinku „Naszego Nowego Domu” pomożemy pani Katarzynie oraz jej synowi Adasiowi. Mąż pani Katarzyny zmarł niedawno z powodu nowotworu mózgu, do końca byli przy nim synek i żona. Dziś kobieta została sama z dwunastoletnim Adamem.

Nasz Nowy Dom 24.09.2020 Prusy. Metamorfoza domu pani Katarzyny. Mieszkają w niewielkiej wsi Prusy w świętokrzyskim. Ich dom to dwa pomieszczenia, kuchnia i pokój. Brakuje łazienki i toalety. Budynek obity jest papą, która nie izoluje przed zimnem a dach pokryty jest niebezpiecznym eternitem. Kompletnie niewydolny system ogrzewania starym piecem pogarsza stan domu z roku na rok. 

Nasz Nowy Dom 24.09.2020 Prusy. Metamorfoza domu pani Katarzyny

Adam nie ma własnego pokoju, miejsca do nauki jak jego rówieśnicy. Ekipa „Naszego nowego domu” zrobi wszystko, by uśmiech choć na chwilę zagościł na twarzach rodziny. W tym wyjątkowym, bo już dwusetnym odcinku, spotkają się wszyscy architekci i obaj szefowie ekip budowlanych. Taka okazja wymaga wspólnego zjedzenia tortu i świętowania.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE