Nasz nowy dom 27-28.05.2020 - dlaczego nie ma? Kiedy kolejne odcinki programu?

2020-05-27 16:45
Nasz nowy dom
Autor: Materiały Prasowe

Nasz nowy dom to nowy program Telewizji Polsat, w którym widzowie mogą zobaczyć, jak w ciągu 6 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W programie poznajemy zwykłe, normalne rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Na czas remontu rodzina przeniesie się do hotelu, a producenci zaskakują wszystkich niejedną niespodzianką, która umili im czas oczekiwania na powrót do domu.

Nasz nowy dom 27-28.05.2020 - dlaczego nie ma? Kiedy kolejne odcinki programu? Wielu widzów z pewnością niezwykle zdziwiło się, że w tym tygodniu ani w środę, ani w czwartek nie ma kolejnych odcinków Naszego nowego domu. Co się stało, z jakiego powodu program nie jest emitowany i kiedy powróci z nowymi odcinkami?

Nasz nowy dom 27-28.05.2020 - dlaczego nie ma?

Początkowo Nasz nowy dom emitowany był jedynie raz w tygodniu, jednak ogromna popularność programu sprawiła, że od jesieni 2019 roku ukazują się aż dwa odcinki tygodniowo - w środy i w czwartki. Niestety, w ostatnim tygodniu maja widzowie nie będą mieli okazji obejrzeć Naszego nowego domu z racji tego, że 21 maja 2020 roku ukazał się ostatni odcinek 14 sezonu programu.

Póki co stacja nie podała jeszcze oficjalnej decyzji, jednak wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki Naszego nowego domu będzie można oglądać już jesienią 2020. Najprawdopodobniej program powróci do emisji tak jak zazwyczaj, czyli w pierwszym tygodniu września. Jeśli ponownie Nasz nowy dom emitowany będzie dwa razy w tygodniu, kolejnego odcinka powinniśmy spodziewać się 7 września.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE