Nasz Nowy Dom 23.09.2020 Wieliszew. Metamorfoza domu pani Wioletty i pana Dariusza

2020-09-23 14:16 AW
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

W środę poznamy historię pani Wioletty i pana Dariusza - małżeństwa, które wspólnie wychowuje trzynastoletnią Zosię i dziewięcioletniego Patryka. Mieszkają w wynajętym mieszkaniu. Od lat starają się wyremontować pusty, stary dom po rodzinie pani Wioletty. Te plany ubiegłej jesieni legły w gruzach. Pani Wioletta doznała rozległego wylewu, lekarze cudem ją uratowali, szanse były niewielkie.

Nasz Nowy Dom 23.09.2020 Wieliszew. Metamorfoza domu pani Wioletty i pana Dariusza. Kobieta walczy o sprawność, a koszty rehabilitacji pochłaniają znaczną część rodzinnego budżetu. Pan Dariusz pracuje, ale to nie wystarcza. W tej sytuacji remont starego domu jest dla rodziny jedynym ratunkiem, mogliby zaoszczędzić na wynajmie mieszkania, a pani Wiolecie byłoby o wiele łatwiej żyć we wnętrzach przystosowanych do jej sprawności. 

Nasz Nowy Dom 23.09.2020 Wieliszew. Metamorfoza domu pani Wioletty i pana Dariusza

Zosia chciałaby rozwijać swój talent plastyczny, Patryk grać na instrumentach. To wszystko stanie się możliwe, bo w życiu rodziny pojawia się ekipa do zadań specjalnych - Katarzyna Dowbor, Martyna Kupczyk i Wiesiek Nowobilski.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE