Nasz Nowy Dom 17.09.2020 Jaworzno. Metamorfoza domu pani Danuty

2020-09-16 14:22 AW
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

W czwartek wraz z ekipą programu odwiedzimy Jaworzno. W jednej z tamtejszych kamienic w mieszkaniu na parterze mieszkają pani Danuta z córką Aldoną i trzyletnim wnukiem. Mikołaj jest synem drugiej córki pani Danuty, która nie chciała go wychowywać. Chłopiec znalazł schronienie u babci, która z czasem stała się dla niego rodziną zastępczą. Obie kobiety mają poważne kłopoty zdrowotne - pani Danuta nie widzi na jedno oko, pani Aldona przeszła ciężkie zapalenie opon mózgowych.

Nasz Nowy Dom 17.09.2020 Jaworzno. Metamorfoza domu pani Danuty. Warunki ich życia są ciężkie, mieszkanie ogrzewane jest piecami kaflowymi, w kuchni nie ma wody, w łazience panuje wilgoć, wanna jest dziurawa, a podłogi w całym domu się zapadają. W mieszkaniu nie ma pokoju dziecięcego ani warunków do prawidłowego rozwoju chłopca. Trzyosobowa rodzina mieszka w jednym pokoju

Nasz Nowy Dom 17.09.2020 Jaworzno. Metamorfoza domu pani Danuty

Remont w budynku wielorodzinnym to zawsze wyzwanie, ze względu na konieczność dostosowania się do istniejącej liczby okien, a także na ograniczenie pracy do godzin dziennych. Architekt Wojtek Strzelczyk oraz ekipa Artura Witkowskiego podejmą się tego zadania.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE