Nasz Nowy Dom 2.09.2020: Gołkowice Górne. Metamorfoza domu pani Marii

2020-09-02 13:40 AW
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

Po wakacyjnej przerwie na antenę Polsatu wraca uwielbiany przez widzów format - "Nasz Nowy Dom". Katarzyna Dowbor wraz z najlepszą ekipą ekspertów i specjalistów w swoim fachu pomoże kolejnym rodzinom, których los okrutnie doświadczył. W premierowym odcinku 15. serii poznamy historię rodziny z Gołkowic Górnych, malowniczej wsi w dolinie Dunajca. W stojącym tu tradycyjnym drewnianym domu po dziadkach chciałaby zamieszkać pani Maria z córkami: Nikolą i Niną. Pani Maria wychowuje córki sama. Ojciec dziewczynek nadużywał alkoholu.

Nasz Nowy Dom 2.09.2020: Gołkowice Górne. Metamorfoza domu pani Marii. W trakcie rozwodu starsza córka, Nikola zachorowała na białaczkę. Po długim i wyczerpującym leczeniu dziewczynka wymagała dobrych warunków mieszkaniowych. Pani Maria wystarała się o mieszkanie socjalne, jednak rodzina musi je opuścić w najbliższych miesiącach. 

Nasz Nowy Dom 2.09.2020: Gołkowice Górne. Metamorfoza domu pani Marii

Niestety dom w Gołkowicach, który chce im podarować mama pani Marii, nie nadaje się do zamieszkania, to ruina bez podłóg i ogrzewania, z nieszczelnym dachem, nieszczelnymi oknami, bez łazienki i toalety. Kuchnia jest w tragicznym stanie, a instalacja elektryczna stanowi zagrożenie dla życia rodziny. Kasia Dowbor, odwiedzając rodzinę, nie kryła przerażenia widząc stan budynku. Remontu góralskiego domu podejmuje się Góral – Wiesiek Nowobilski, a projekt zgodny z marzeniami kobiet opracuje Martyna Kupczyk.

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE