Nasz Nowy Dom 156: Liskowate. Metamorfoza domu pani Małgorzaty i pana Adama

2019-10-24 12:04
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

W tej niedużej miejscowości położonej w Bieszczadach w malutkim domu mieszka pięcioosobowa rodzina. Małżeństwo: pani Małgorzata i pan Adam, ich syn Mateusz, który ma dziewięć lat, oraz córka Mariola z synkiem, Krystianem. Warunki mieszkaniowe są niezwykle ciężkie. Mariola z malutkim Krystianem muszą mieścić się w kuchni, a Mateusz nie ma odpowiedniego miejsca do nauki.

Nasz Nowy Dom 156: Liskowate. Metamorfoza domu pani Małgorzaty i pana Adama. Ekipa Katarzyny Dowbor stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Czy w tak krótkim czasie uda im się wyremontować dom, który jest w aż tak złym stanie? Jak dotąd specjaliści z programu Nasz Nowy Dom udowadniali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych!

Nasz Nowy Dom 156: Liskowate. Metamorfoza domu pani Małgorzaty i pana Adama

Rodzina pani Małgorzaty i pana Adama mieszka bez łazienki - nie ma jej w ogóle w budynku. Wodę do mycia podgrzewają na piecu kaflowym, który jednocześnie służy do ogrzewania domu. Ciężka jest także sytuacja finansowa. Pani Małgorzata sama utrzymuje rodzinę - pan Adam jest bardzo ciężko chory i w dodatku często wymaga opieki. Czy ekipie Katarzyny Dowbor uda się im pomóc?

Nasz Nowy Dom 156 - kiedy i o której oglądać?

To, jak będzie wyglądał dom ze wsi Liskowate po remoncie, będziemy mogli zobaczyć już w środę 23 października o godzinie 20:05.

NAJNOWSZE