Nasz nowy dom jesień 2019 - zmiana emisji! Kiedy i o której oglądać program Katarzyny Dowbor?

2019-08-12 13:16 aw
Nasz nowy dom
Autor: Materiały Prasowe

Nasz nowy dom to jeden z największy hitów Polsatu, który gromadzi przed telewizorami gigantyczną widownię. Fani Naszego nowego domu z niecierpliwością wypatrują kolejnych odcinków, czemu trudno się dziwić. Ciężko nie wzruszyć się często dramatycznymi wręcz historiami bohaterów, a także pomocą, jaką niesie im ekipa remontowa.

Nasz nowy dom jesień 2019 - zmiana emisji! Kiedy i o której oglądać program Katarzyny Dowbor? Nasz nowy dom emitowany jest na Polsacie od 2013 roku, a jak dotąd doczekał się już 12 sezonów i aż 141 odcinków! Ze względu na ogromną popularność programu twórcy od nowego sezonu postanowili zrobić widzom pewną sporą niespodziankę.

Nasz nowy dom jesień 2019 - zmiana emisji! Kiedy i o której oglądać?

Od początku istnienia programu jego pora emisji zmieniała się już kilkukrotnie. Od kilku sezonów jednak widzowie mogli oglądać go o niezmienionej porze - w czwartki wieczorem. Polsat uznał jednak, że Nasz nowy dom zasługuje na więcej odcinków i od teraz program będzie można oglądać aż dwa razy w tygodniu!

Od września 2019 Nasz nowy dom będziemy mogli oglądać nie tylko w czwartki, ale także w środy! W obydwa te dni program będzie emitowany o 20:05, tak jak poprzednio. Pierwszy odcinek nowego sezonu zaplanowany został na 4 września.

NAJNOWSZE