Nasz Nowy Dom 146: Ławica. Metamorfoza domu pana Janusza i pani Anny

2019-09-12 15:50
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

W czwartek budowlańcy zawitają do Ławicy. Tam w małym domku mieszka trzyosobowa rodzina: pan Janusz, pani Anna i ich jedenastoletni syn Eryk. Przeprowadzili się, gdy pan Janusz stracił pracę i poważnie zachorował. Teraz rodzinę utrzymuje pani Ania - pracuje w chłodni przy produkcji mięsa. Mimo trudnych warunków mieszkaniowych Eryk doskonale się uczy.

Nasz Nowy Dom 146: Ławica. Metamorfoza domu pana Janusza i pani Anny. Jak Katarzyna Dowbor i jej ekipa poradzą sobie z remontem w Ławicy? Cała trzyosobowa rodzina, utrzymywana tylko przez panią Annę, śpi w jednym niewielkim pokoju ogrzewanym piecem. Warunki w ich niedużym domu są naprawdę bardzo trudne.

Nasz Nowy Dom 146: Ławica. Metamorfoza domu pana Janusza i pani Anny

Wszyscy żyją i śpią w jednym małym pokoju, ogrzewająca dom koza stoi tuż przy łóżkach. W prowizorycznej łazience, w której nie ma ciepłej wody, brakuje również drzwi. Dach przecieka i powoli zapada się do wnętrza domu. Tymczasem z Katarzyną Dowbor i Arturem przyjedzie nowy architekt - Wojciech Strzelczyk. Razem przeprowadzą prawdziwą rewolucję…

Nasz Nowy Dom 145 - kiedy i o której oglądać odcinek?

Od jesieni 2019 odcinki Naszego Nowego Domu emitowane są aż dwa razy w tygodniu! Odcinek 146 można obejrzeć w czwartek 12 września o stałej porze - godzinie 20:05.

NAJNOWSZE