Nasz Nowy Dom 145: Złotoryja. Metamorfoza domu pani Darii

2019-09-12 15:50
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

W tym tygodniu ekipa programu odwiedzi kolejne dwie rodziny. W środę Katarzyna Dowbor, Martyna i Wiesław ze swoimi pracownikami pomogą pani Darii ze Złotoryi, która samotnie wychowuje dwoje dzieci. Starszy Oskar ma zespół Aspergera, młodszy Miłosz, choruje na zespół nerczycowy, ciężkie leczenie sterydami spowodowało u niego martwicę mięśni i chłopiec porusza się na wózku.

Nasz Nowy Dom 145: Złotoryja. Metamorfoza domu pani Darii. Jak ekipa Katarzyny Dowbor poradziła sobie z tym remontem? Sytuacja jest o tyle trudna, że poruszający się na wózku Miłosz ma duże problemu z przemieszczaniem się w domu, w którym są bardzo wysokie progi. Jego mama nie jest w stanie na własną rękę dostosować całego domu do jego potrzeb.

Nasz Nowy Dom 145: Złotoryja. Metamorfoza domu pani Darii

Żaden członek rodziny nie ma własnej przestrzeni w mieszkaniu, choć pani Daria próbowała samodzielnie przeprowadzić kilka remontów – niestety bez efektu. Wysokie progi uniemożliwiają Miłoszowi swobodne poruszanie się, łazienka również nie jest przystosowana do jego potrzeb. Chłopcy nie mają normalnych łóżek a z kranu płynie tylko zimna woda, brak też ogrzewania. Co wymyśli Martyna?

Nasz Nowy Dom 145 - kiedy i o której oglądać odcinek?

Z racji tego, że od jesieni 2019 odcinki Naszego Nowego Domu emitowane są dwa razy w tygodniu, odcinek 145 ze Złotoryi można obejrzeć w środę 11 września o stałej porze - godzinie 20:05.

NAJNOWSZE