Nastolatki rządzą… kasą

i

Autor: P. Żagiell, TVN Nastolatki rządzą… kasą - najważniejsze informacje o programie.

Nastolatki rządzą... kasą - o co chodzi w nowym programie TVN i kiedy oglądać?

2023-03-14 15:01

Nastolatki rządzą... kasą to nowy program, który od marca 2023 można oglądać na antenie TVN. To reality show, w którym nastolatki z całej Polski przejmują kontrolę nad rodzinnymi finansami. Jakie są zasady programu? Kiedy można oglądać odcinki? Najważniejsze informacje o tej propozycji znajdziecie niżej.

Nastolatki rządzą... kasą - zasady programu. Nastolatki będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze: czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń? Jak rozłożą wydatki, by starczyło do końca miesiąca oraz jak, w tej nowej sytuacji, odnajdą się pozostali członkowie ich rodzin? Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog z powołania, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, Marcin Józefaciuk.

Nosorożec w Familiadzie zaskoczył prowadzącego. Poprawna odpowiedź była naprawdę prosta!

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Nastolatki rządzą... kasą - emisja w TV

Nastolatki rządzą... kasą to reality show, które będzie można oglądać raz w tygodniu. Emisja odcinków w każdy wtorek o godzinie 21:35 w TVN. Data emisji pierwszego odcinka to 14 marca 2023.

Nastolatki rządzą... kasą - powtórki

Ci, którzy nie będą mogli śledzić reality show we wtorki, przygotowano drugą emisję epizodów. Odcinki będą powtarzane w niedzielę o 11:30 na tym samym kanale.

Nastolatki rządzą... kasą - odcinki online

Dla tych, którzy nie mogą oglądać programu w telewizji dostępne będą odcinki online. Będą one publikowane w serwisie VOD Player.pl.

Nastolatki rządzą... kasą - liczba odcinków

Nastolatki rządzą... kasą to program, który liczy 10 odcinków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE