Narcos: Meksyk - sezon 3 powstanie! Kiedy premiera na Netflix?

2020-10-29 11:03 AW
Narcos: Meksyk
Autor: Materiały Prasowe

Pierwszy sezon Narcos: Meksyk trafił na Netflix pod koniec 2018 roku, a na kontynuację widzowie musieli czekać aż do lutego 2020 roku. Sezon 2 to dalszy ciąg historii Miguela Ángela Félixa Gallardo, teraz ojca chrzestnego pierwszego meksykańskiego kartelu - kartelu Guadalajara - który próbuje utrzymać władzę, rozwijać swoje imperium i poradzić sobie ze zdradami i ofiarami poniesionymi w drodze do pozycji El Padrino. Rośnie napięcie między rywalizującymi terytoriami kartelu.

Narcos: Meksyk - sezon 3 powstanie! Kiedy premiera na Netflix? Narcos: Meksysk to kontynuacja kultowego już serialu Narcos, który emitowany był na Netflksie w latach 2015-2017 i skończył się po trzech sezonach. Twórcu serlau zapowiedzieli, że powstaną kolejne odcinki, a Netflix nie zakończy produkcji na dwóch sezonach?

Narcos: Meksyk - sezon 3 powstanie

Informacja o tym, że Netflix planuje drugi sezon produkcji, ukazała się zaledwie kilka tygodni po jej premierze. Zapewne wpływ na to miała wystarczająca zdaniem platformy oglądalność serialu. Pod koniec października serwis Deadline poinformował, że powstanie także 3 sezon Narcos: Meksyk, jednak do obsady nie powróci już Diego Luna. Fabuła serialu ma zostać osadzona w latach 90. Jak na razie nie wiadomo, na kiedy zaplanowana jest premiera serialu.

NAJNOWSZE