Narcos sezon 3 w Stoplatka TV - kiedy i o której oglądać?

2020-01-27 13:37 kw
Narcos
Autor: materiały prasowe

Narcos to serial telewizyjny wyprodukowany przez Gaumont Television dla platformy Netflix. Twórcami Narcos są Eric Newman, Chris Brancato, Carlo Bernard i Doug Miro. Serial zdobył dwie nominacje do Złotych Globów, trzy nominacje do nagrody Emmy oraz rzesze fanów na całym świecie. Narcos to świetnie wykreowani bohaterowie, emocje, realizm i mnóstwo kipiących od napięcia scen. Stopklatka zaprasza na premierę 3. sezonu hitowego serialu.

Narcos sezon 3 w Stoplatka TV - kiedy i o której oglądać? Narcos to uwielbiana produkcja, której akcja rozpoczyna się pod koniec lat 70. w Kolumbii, gdzie rozkwita nielegalny handel narkotykami. Opowiada o agencie amerykańskiej agencji do spraw zwalczania narkotyków, który otrzymuje zadanie schwytania Pabla Escobara - potężnego bossa kolumbijskiego kartelu. Wśród obsady serialu znaleźli się Wagner Moura, Pedro Pascal, Boyd Holbrook, Joanna Christie, Maurice Compte oraz Roberto Urbina.

Narcos - fabuła

Lata 90. XX wieku. Po śmierci Pabla Escobara dominację w narkobiznesie przejmuje kartel z Cali. Na jego czele stoją bezwzględni bracia Gilberto i Miguel Rodriguez (Damian Alcazar i Francisco Denis), którzy zaczynając od handlu marihuaną, a kończąc na kokainowej ekspansji, stworzyli najpotężniejszą narkotykową organizacją przestępczą na świecie. Dzięki przemyślanej taktyce korumpowania kolumbijskich polityków i wymiaru sprawiedliwości bossom z Cali udaje się skutecznie unikać rozgłosu. Opracowują też perfekcyjną strategię wycofania się z narkobiznesu, która po odbyciu krótkich wyroków, ma pozwolić im na szczęśliwe i dostatnie życie. Aby plan się powiódł, nie mogą dać się złapać przez kolejnych 6 miesięcy. Wszystko idzie zgodnie z założeniami, do czasu... Szefom kartelu depczą po piętach agenci DEA: Javier Peña (Pedro Pascal), Chris Feistl (Michael Stahl-David) i Daniel Van Ness (Matt Whelan).

Narcos w Stopklatka TV - kiedy oglądać?

Premiera telewizyjna 3. sezonu już 1 lutego o 22:00 w Stopklatce. Będzie można oglądać po dwa odcinki w każdą sobotę. W marcu stacja pokaże także Narcos: Meksyk o kartelu z Guadalajary.

NAJNOWSZE