Na Wspólnej: Kamil wyleci z odwyku przez KOLEJNY romans?

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK Na Wspólnej: Kamil wyleci z odwyku przez KOLEJNY romans?

Polskie seriale

Na Wspólnej: Kamil wyleci z odwyku przez KOLEJNY romans?

2023-03-30 16:27

Scenarzyści „Na Wspólnej” przechodzą samych siebie. Kamil zniszczył sobie życie przez romans z szefową, po czym popadł w alkoholizm i trafił na odwyk tylko po to by… znów wplątać się w romansidło. Wyleci za to z ośrodka?

„Na Wspólnej” słynie z dwóch, a właściwie trzech rzeczy – ikonicznej piosenki w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka, ciągłych romansów i zdrad. Kamil postanowił (a raczej zrobili to za niego scenarzyści) pokazać, na co go stać. Zrujnował swoje małżeństwo z Zuzą (która zniknęła, bo Małgorzata Socha odeszła z obsady) i wpadł w szpony alkoholu. Wydawać się mogło, że wreszcie się ogarnął, bo poszedł na odwyk, zostawiając Ulę u Igora (do tego wątku też zresztą zaraz wrócimy). Tak się jednak składa, że Hoffer wpadnie w tarapaty przez zakazany romans.

Na Wspólnej: Kamil wyleci z odwyku przez KOLEJNY romans?

Kamil bardzo zbliży się do swojej terapeutki. Dojdzie nawet do tego, że zamówi dodatkową wieczorną sesję, podczas której czule obejmie kobietę. Zobaczy to inny pacjent, który doniesie na Hoffera i Jagnę, którzy zostaną posądzeni o romans.

Tymczasem Hao będzie miał powody do zazdrości, bo Ula… zakocha się w Igorze. Dziewczyna będzie spędzała coraz więcej czasu z Nowakiem i będzie nim ewidentnie zauroczona. Co na to Kamil? Cóż, przekonamy się.

Na Wspólnej: o której oglądać nowe odcinki?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:15, na antenie telewizji TVN.

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE