Aktor z "Na Wspólnej" podbija świat! Zagra dużą rolę w międzynarodowej produkcji

2022-08-11 14:51 Leon Pietrzak
Michał Malinowski
Autor: AKPA

Polaków za granicą coraz więcej. I dobrze! To kolejny przykład na to, że dzisiaj nie ma limitów i każdy ma szansę zrobić karierę poza krajem. Do tego zacnego grona dołączył właśnie Michał Malinowski, którego większość widzów może kojarzyć z "Na Wspólnej". Aktor dostał dużą rolę w zagranicznym serialu!

Michał Malinowski debiutował na ekranie w serialu "Ojcu Mateusz", a niedługo później dostał szansę zagrania w "Wszystko przed nami" - produkcji, dzięki której jego kariera nabrała tempa. I chociaż często pojawiał się na ekranie, to najlepiej zapadł w pamięć swoimi występami w "Na Wspólnej". Wcielał się wtedy w Norberta Owczarka. Portfolio aktora jest naprawdę szerokie, bo grywał jeszcze w "Pierwsza miłość", "Barwy Szczęścia", czy "Hotel 52". Po wielu miesiącach przerwy, Malinowski powróci w nowej produkcji. Co więcej! Będzie to zagraniczna produkcja!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polacy, którzy robią karierę na całym świecie. Nie tylko Hollywood!

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Michał Malinowski robi karierę za granicą

W 2019 roku postanowił odsunąć się w cień i wyruszyć w samotny rejs po Oceanie Atlantyckim na jachcie, który został zbudowany przez niego od podstaw. Przez pandemię musiał zrobić sobie małą przerwę i zatrzymał się w Kolumbii. Zatęsknił za graniem, więc postanowił wrócić do aktorstwa. Po kilku spektaklach dostał szansę w międzynarodowej produkcji. Aktor wystąpi w znaczącej roli w amerykańsko-kolumbijskim serialu! Szczegółów jednak nie zdradził, a na więcej informacji będziemy musieli jeszcze poczekać.

"Nie mogę zdradzić nic, poza tym, że to projekt międzynarodowy, a rola jest duża - powiedział Michał Malinowski

Sonda
Oglądasz nowe odcinki "Na Wspólnej"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE