Polskie seriale

Na Wspólnej 3775, 3776, 3777, 3778: STRESZCZENIE. Kajtek nienawidzi Moniki - ich rodzina się rozpadnie?

2024-02-26 14:02

“Na Wspólnej” – to się wydarzy w nadchodzącym tygodniu. Co tym razem czeka naszych ukochanych bohaterów? Prezentujemy streszczenia odcinków 3775, 3776, 3777 i 3778, a także szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej 3775 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3775. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Sławek walczy o życie – Robert chce go pomścić! Przerażona Renata znajduje przed domem postrzelonego Sławka. Gdy zabiera go pogotowie, pojawia się Iga. Razem z Renatą czekają w nocy na szpitalnym korytarzu, podczas gdy lekarze próbują ratować Dziedzica… Czy Sławek przeżyje?! Tymczasem Robert oznajmia, że znajdzie drania, który strzelał do jego przyjaciela! Kaja i Iga muszą go wtajemniczyć w sprawę Piaseckiego… Grzesiek jako kobieta – piękny i… prawdziwy?! Grzesiek w roli Gai jest piękny i… porażająco prawdziwy! To, co mówi ze sceny o akceptacji samego siebie trafia nie tylko do widzów, ale również do jego serca! Po spektaklu z dumą przyjmuje gratulacje. Wieczorem młody Smolny zakłada perukę, w której występował i… wyraźnie się sobie podoba! Naczelni atakują Gwiazdę, który… ma ich gdzieś! Tymon podsłuchuje Gwiazdę, który przez telefon mówi komuś, że zwolnienia pracowników są konieczne. Nagraną rozmowę prezesa Tymon puszcza Smolnemu - lawina rusza! Krzysztof z Arturem atakują Gwiazdę. Ten nie chce ich słuchać, bo… ktoś porwał jego żonę i żąda 2 milionów okupu!

Na Wspólnej 3775 - gdzie i kiedy oglądać?

3775. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 26 lutego 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3776 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3776. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Kajetan nienawidzi matki?! Kajtek wagaruje – rozstanie rodziców sprawiło, że na niczym już mu nie zależy. Pałętającego się chłopca zgarnia… Bruno! Kiedy Krawczyk odwozi go do domu, spotyka Cieślika. Ten jest wściekły - nie oszczędza Bruna! Do Kajtka dociera, że to z Krawczykiem jego mama miała romans… Chłopak nienawidzi matki – nie chce z nią mieszkać! Sławek żyje - zostanie pomszczony?! Sławek odzyskuje przytomność – kula szczęśliwie ominęła ważne organy. Renata oddycha z ulgą… Tymczasem komendant Kaja, Iga i Robert nie tracą czasu – planują, jak sprowokować prokuratora Piaseckiego, żeby… sam się przyznał! Naczelni i ich dziennikarze prowadzą śledztwo - porwanie żony szefa traktują bardzo poważnie! Gwiazda roztrzęsiony – boi się, że porywacze zabiją jego żonę, gdy zgłosi sprawę na policję! A nie może zapłacić okupu – nie ma dwóch milionów złotych... Smolny i Kwiatkowski próbują pomóc – angażują w śledztwo swoich dziennikarzy. Igor i Ada sprawdzają ślady w domu Gwiazdów, a Dagmara analizuje filmik przysłany przez porywaczy. Tymon podsuwa jej ciekawe spostrzeżenie.

Na Wspólnej 3776 - gdzie i kiedy oglądać?

3776. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 27 lutego 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3777 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3777. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Iga i Robert w szoku – ich szefowa zabije prokuratora?! Robert instaluje ukryte kamery w biurze komendantki Kai. Ta organizuje prowokację, w wyniku której do jej gabinetu wpada Piasecki! Wściekły prokurator sam się pogrąża… Iga i Robert nie przewidzieli jednak jednego – Kaja nagle wyciąga broń i celuje mu między oczy! Grzesiek odnalazł siebie?! Zdjęcia Grześka jako Gai krążą w internecie - są powodem do kpin. Młody Smolny się tym nie przejmuje – tłumaczy przejętej Heli, że może to zmieni jego życie. Kiedy po lekcjach przyjaciele ciągną Grześka do kina, on odmawia tłumacząc, że musi się uczyć. W domu rzeczywiście uczy się, ale… sztuki makijażu! Marcelina Gwiazda porwała się sama?! Smolny i Artur dochodzą do wniosku, że żona ich prezesa… porwała się sama! Gwiazda im nie wierzy. Dziennikarze nie odpuszczają - Igor z Dagmarą namierzają Marcelinę Gwiazdę w jej ulubionym hotelu SPA! Jak Przemysław poradzi sobie z faktem, że żona go oszukała i skompromitowała?!

Na Wspólnej 3777 - gdzie i kiedy oglądać?

3777. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 28 lutego 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3778 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3778. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Monika wyprowadza się z domu – skorzysta Szulcówna?! Monika wyprowadza się do mamy. Dziękuje Marii, że ją przygarnęła choć wie, jak bardzo zawiodła. Ziębowa pociesza córkę - uważa, że Damian wciąż kocha Monikę i w końcu wybaczy jej zdradę… Tymczasem do biura Cieślika wpada siostra Szulca – Martyna pociesza Damiana i… wita w klubie zdradzonych! Para bardzo dobrze się dogaduje… Kaja dziękuje Idze i Robertowi, a Brygida nie chce go widzieć?! Kaja dziękuje Idze i Tadeusiakowi, że powstrzymali ją od zabicia Piaseckiego. Prokurator poniesie zasłużoną karę… Tymczasem Brygida jest załamana - znowu nie radzi sobie z fizyką. I nie chce już pomocy Roberta! Przybysz pyta Tadeusiaka, czy ma z Brygidą jakiś konflikt… Gwiazda wdzięczny i… stanowczy! Gwiazda przekazuje żonie pozew rozwodowy – Marcelina zrobi wszystko, żeby udobruchać męża… Przemek dziękuje swoim naczelnym za pomoc i dyskretne śledztwo ich ludzi. Smolny i Kwiatkowski chcą jednak wiedzieć, co z przyszłością ich redakcji i pracowników?! Gwiazda oznajmia, że zwolnień nie będzie, ale pod jednym warunkiem.

Na Wspólnej 3778 - gdzie i kiedy oglądać?

3778. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 29 lutego 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Filmowe hity, które mogły nie powstać? Znachor, Iron Man i Titanic to nie wszystko | To Się Kręci #23