Polskie seriale

“Na Wspólnej” 3771, 3772, 3773, 3774: Kasia jednak dowie się o zdradzie Darka?! (streszczenie)

2024-02-12 18:18

“Na Wspólnej” – to się wydarzy w nadchodzącym tygodniu. Co tym razem czeka naszych ukochanych bohaterów? Prezentujemy streszczenia odcinków 3771, 3772, 3773 i 3774, a także szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej 3771 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3771. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Wesele Darka i Kasi – ogrom miłości z domieszką… nienawiści! Szczęśliwi Kasia i Darek tańczą zachwycający pierwszy taniec weselny. Po nim Czerski dopada pana młodego i mówi mu, że jest tu Aneta! Darek jest naprawdę przerażony tym, co może się wydarzyć. I staje się – panna młoda wpada na Siwek i… wcale jej to nie zaskakuje! Kasia dobija rywalkę - uświadamia jej, że nic już nie zrobi, bo Darek kolejny raz wybrał ją! Aneta ma łzy w oczach, ale jednocześnie kipi wściekłością… Czy Darkowi uda się odnaleźć żonę, zanim Siwek powie jej o zdradzie?! Tymczasem Cieślik pije na ostro. Jarek Berg próbuje z nim pogadać – wyznaje, że o wszystkim dowiedział się zbyt późno. Damian nie ma do niego żalu - przecież nie zakazałby kumplowi romansu z jego żoną… Te słowa słyszy Maria – jest zdruzgotana! Natomiast Czerski i Ola świetnie się bawią. Para wychodzi z wesela wcześniej, namiętnie się całując! Darii i Tadeuszowi - mimo wielu przeciwności - również udaje się w końcu przeżyć namiętne sam na sam.

Na Wspólnej 3771 - gdzie i kiedy oglądać?

3771. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 19 lutego 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3772 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3772. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Aneta jednak zburzy szczęście Kasi i Darka?! Kasia i Darek budzą się po nocy poślubnej we wspaniałych nastrojach – nie mogą nacieszyć się sobą, jako mężem i żoną. Świetnie się bawią rozpakowując prezenty ślubne… Nagle robi się niezręcznie i nerwowo - posłaniec przynosi ogromny bukiet żółtych kwiatów z tajemniczym bilecikiem bez podpisu. Niebawem do Kasi dzwoni nieznany numer - Darek prosi żonę, żeby nie odbierała… Co zrobi Kasia?! Cieślik wybaczy żonie?! Żaneta przychodzi do biura – okazuje się, że nocował tu po weselu Damian. Przyjaciółka bardzo mu współczuje. Pyta, czy jest w stanie wybaczyć Monice, która bardzo żałuje zdrady męża i rozbicia rodziny… Jakiś czas później Cieślik pojawia się w domu – żona kolejny raz błaga o szansę. Damian czeka na syna – czego dowie się Kajtek od rodziców?! Ola na huśtawce emocji… Po weselu Ola i Mariusz budzą się w jego mieszkaniu. Czerski prosi młodą Zimińską, żeby została. Ola, mimo chęci, nie może - ma spotkanie w sprawie klienta, który walczy o swoje dziecko. Zimińska dowiaduje się od jego teściowej, dlaczego chce mu ona odebrać prawa do córeczki – według kobiety Adamowicz to potwór, który winny jest śmierci jej córki! Oli stają przed oczami własne, traumatyczne przeżycia…

Na Wspólnej 3772 - gdzie i kiedy oglądać?

3772. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 20 lutego 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3773 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3773. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Kajtek stawia rodziców pod ścianą – chce znać prawdę! Spanikowana Monika alarmuje męża - ich syn zniknął! Kajtek nie odbiera telefonu, więc Cieślik jedzie do szkoły syna, ale tam go nie znajduje. Niespodziewanie, zastaje chłopaka przed swoim biurem – Kajtek chce wiedzieć, o co poszło rodzicom! Inaczej ucieknie na zawsze… Czy dowie się prawdy?! Prokurator zaatakuje Igę, a Brygida… Roberta?! Brygida zaskakuje Igę – pyta czy jest coś między nią a Robertem? Przybysz oznajmia, że Tadeusiak jest jej kolegą i nie zamierza przekraczać tej granicy. Czy Brygida to wykorzysta?! W swoim biurze Iga zastaje Piaseckiego – nieszczerze przytakuje, gdy prokurator pyta ją, czy przekazała wszystkie dowody w sprawie zabójstwa prostytutki. Przybysz nie wie, że Piasecki założył jej i Sławkowi podsłuchy… Maria ma misję – musi uratować małżeństwo… Jarka i Elizy! Ziębowa wpada do Elizy i Jarka – trafia w sam środek kłótni. Po tym co usłyszała podczas wesela, Maria jest przekonana, że młodzi Bergowie mają kłopoty małżeńskie. Prosi Jarka i Elizę, żeby sobie wybaczyli – przecież rozwód to ostateczność! Małżonkowie są w szoku – babcia zwariowała?! Jarek spotyka się z Brunem – przyjaciel przeprasza Berga za ferment, jaki zrobił w jego rodzinie...

Na Wspólnej 3773 - gdzie i kiedy oglądać?

3773. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 21 lutego 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3774 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3774. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Sławek postrzelony przed swoim domem! Brygida dziękuje Robertowi za pomoc w nauce - dziewczyna próbuje go… uwieść! Co zrobi Tadeusiak?! Tymczasem komendantka Kaja przyjeżdża do Piaseckiego - ostrzega prokuratora, że nie jest bezkarny. Ten drwiąco radzi jej, żeby lepiej odwołała swoich policjantów. Kaja natychmiast ostrzega Igę – Piasecki zna ich plany! Niestety, brakuje czasu, żeby ostrzec Sławka - kiedy rusza na akcję, zamaskowany sprawca strzela do niego! Wulkan emocji u Ziębów i Cieślików! Monika jest w rozpaczy - syn karze ją… milczeniem! Włodek przekonuje żonę, że powinni wspierać córkę. Maria jest oburzona – nie zamierza współczuć komuś, kto niszczy rodzinę! Wkurzona Ziębowa idzie do Damiana - wyznaje mu, że wstydzi się za swoją córkę. Cieślik ją zaskakuje - jest pełen troski o niewierną żonę… Grzesiek Gają – to dla niego dramat, czy… spełnienie marzeń?! Klasa Grześka Smolnego bardzo przeżywa dzisiejszą premierę. Hela martwi się, że zapomni swojej roli. Dla rozładowania stresu Nina częstuje ją domowym koktajlem. Niestety, okazuje się, że jest w nim składnik, na który Hela jest uczulona – dziewczyna zaczyna się dusić! Gdy zabiera ją pogotowie, Hela błaga Grześka, żeby zamiast niej zagrał rolę Gai, którą przecież zna na pamięć… Czy chłopak odważy się stanąć przed publicznością jako kobieta?!

Na Wspólnej 3774 - gdzie i kiedy oglądać?

3774. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 22 lutego 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

SPRAWDŹ TEŻ: SKAZANA - gdzie kręcono serial? Sceny z więzieniem nagrywano aż w trzech różnych miejscach!

Na Wspólnej – pamiętasz te postacie?

Pytanie 1 z 6
Czyim mężem był Adam?
Adam Roztocki
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Listen on Spreaker.