Na Wspólnej 3600, 3601, 3602 i 3603: STRESZCZENIE. Ula zakochana w Igorze

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK Na Wspólnej 3600, 3601, 3602 i 3603: STRESZCZENIE. Ula zakochana w Igorze

Streszczenia seriali

Na Wspólnej: Ula ZAKOCHANA w Igorze?! Kamil zaś znów zacznie romansować

2023-03-27 20:42

„Na Wspólnej” - co czeka bohaterów w kolejnym tygodniu? Prezentujemy streszczenia odcinków 3600, 3601, 3602 i 3603 oraz szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej wciąż w formie. W nadchodzącym tygodniu w życiu bohaterów dojdzie do kolejnej serii dramatów, plot twistów i zabawnych sytuacji. Poniżej znajdziecie streszczenia odcinków 3600, 3601, 3602 i 3603, które zostaną wyemitowane w dniach 3-6 kwietnia 2023.

Na Wspólnej 3600 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3600. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Nad życie Smolnych nadciągają ciemne chmury… Basia jest wściekła - pani Wanda nagle odwołuje spotkanie z mediami. Gdy Smolna przyjeżdża do pisarki, ta właśnie pakuje się z córką do taksówki – przed czym ucieka?! Tymczasem Krzysztof odsuwa Adę od sprawy Rośnika - obawia się, że były śledczy milicji Kotz może być niebezpieczny. Wieczorem dziewczynę odwiedza największy wróg Smolnego i jego żony – Baliszewski! Jest bardzo czuły wobec Ady… Hao zazdrosny o Igora, a Jagna w objęciach Kamila! Igor i Ela martwią się – Jula ma poważną kontuzję kostki, a Elżbieta musi wyjechać służbowo do Zurychu. Gdy proszą o pomoc Ulę, ta chętnie się zgadza – może się nawet do nich przeprowadzić. Jest tak podekscytowana, że Hao wprost pyta dziewczynę, czy zakochała się w Nowaku?! Tymczasem Kamil spotyka przed ośrodkiem zapłakaną Jagnę – serdecznie obejmuje terapeutkę. Ta jest wyraźnie zmieszana... Kuba wyjeżdża, a Majka… kombinuje z Dexem! Kuba przed wyjazdem do Berlina namiętnie żegna się z Mają. Tymczasem Karol wciąż chodzi zły – wyznaje bratu, że kocha Alę, jednak czuje, że już się z nią nie dogada. Słysząc to Dex planuje wspólnie z Majką jak podejść ukochaną brata – ten związek nie może się rozpaść! Czy Karol i Ala dadzą sobie jeszcze szansę?

Na Wspólnej 3600 - gdzie i kiedy oglądać?

3600. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 3 kwietnia 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3601 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3601. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Ula chce zbliżenia z Igorem, a Kamil z Jagną! Po przeprowadzce do Nowaka Ula robi wszystko, by zbliżyć się do Igora! Tymczasem Kamil, który niebawem kończy terapię zamkniętą, szuka sposobu jak utrzymać znajomość z Jagną. Wieczorem rozmawia z terapeutką, do której wyraźnie coś czuje – prosi o prywatne sesje i… przytula kobietę! Widzi to jeden z pacjentów… Ada na tropie zabójczyni, którą chce ochronić… Smolny?! Ada mówi Danielowi o swoim odkryciu – Wanda Krimson to Maria Rośnik, żona dawno zaginionego milicjanta! Oznacza to, że "Czarny mech" może opowiadać historię prawdziwej zbrodni… Smolny nie wierzy - oznajmia rozemocjonowanej Adzie, że to trzeba bardzo dokładnie sprawdzić. Dziennikarka podejrzewa, że Krzysztof chce zamieść sprawę pod dywan – przecież Wanda Krimson to nowa gwiazda wydawnictwa Basi! Cieślikowa musi zaimponować wyższym sferom?! Monika zaprasza matkę koleżanki Kajtka do baru na Wspólnej. Cieślikowej bardzo imponuje Matylda – prosi kobietę i jej bogatego męża o zasponsorowanie tenisowego turnieju charytatywnego. Żeby nie czuć się gorszą, gdy do baru przychodzi Cieślik, Monika podkreśla, że jej mąż jest senatorem! Widać, że na Matyldzie robi to duże wrażenie.

Na Wspólnej 3601 - gdzie i kiedy oglądać?

3601. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 4 kwietnia 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3602 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3602. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Iga musi zostać w szpitalu – nie chce widzieć Michała! Lekarz przekonuje Igę, żeby została w szpitalu do czasu porodu – kolejne komplikacje zagrożą życiu dziecka. Odwiedza ją Marta – przekazuje podarunek od Michała. Iga nawet nie chce rozmawiać o Brzozowskim! Natomiast nastrój wyraźnie poprawiają jej odwiedziny Roberta… Nowa gwiazda wydawnictwa Basi mężobójczynią! Basia jest zszokowana faktem, że jej pisarka - Wanda Krimson - jest prawdopodobnie mężobójczynią! Musi odbyć trudną rozmowę z kobietą – słyszy od niej przerażającą historię życia z mężem-katem… Tymczasem Smolny wciąż wstrzymuje publikację sensacyjnego tekstu Ady o Wandzie. Wkurzona Nawrocka zaczyna tracić cierpliwość! Emocjonalny rollercoaster Romana i Honoraty! Roman i Honorata załamani – Iza odmówiła inwestycji w pensjonat, nie dostaną też kredytu. Słowem – ich marzenie się nie spełni… Natychmiast jadą do właściciela pensjonatu - chcą odzyskać sto tysięcy zadatku. Kujawski nie widzi takiej możliwości – ale proponuje bardzo zaskakujące rozwiązanie!

Na Wspólnej 3602 - gdzie i kiedy oglądać?

3602. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 5 kwietnia 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3603 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3603. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Ada ma dość Smolnego – poprosi o pomoc… bestię?! Basia mówi Krzysztofowi, co usłyszała od Wandy – zabiła męża za to, co robił jej i ich córce! Mimo potwierdzenia winy pisarki, Smolny wciąż wstrzymuje ujawnienie tej sensacji. Tłumaczy Adzie, że chce to jeszcze potwierdzić u Kotza, który lata temu przecież prowadził tę sprawę. Krzysztof i Basia dopadają mężczyznę, a Ada żali się na Smolnego jego największemu wrogowi, Baliszewskiemu! Ten pyta, czy ma wkroczyć… Kamil i jego córka zakochani?! Nowak martwi się wynikami badań córki. Julka boi się, że to jej koniec z futbolem. Nie pomaga pocieszanie przez przejętą Ulę… Wieczorem - gdy Jula już śpi - Igor opowiada Hofferównie historię swojej przygody z piłką nożną. Pokazuje swoje zdjęcia z młodości – szczęśliwa Ula jest coraz bliżej Nowaka… Tymczasem w ośrodku odwykowym Kamil i Jagna zostają posądzeni o zakazany romans! Kajtek ma dziewczynę, a Monika… mieszane uczucia! Cieślikowie słyszą od syna, że dzisiaj na kortach chce im kogoś przedstawić. Monika jest podekscytowana – Kajtek na pewno zakochał się w córce Matyldy, która tak jej imponuje. Już wyobraża sobie wspaniałych przyszłych teściów. Tymczasem syn poznaje rodziców z głuchą dziewczynką – jego sympatią! Z pocieszeniem dla Moniki przychodzi Matylda, która zaprasza Cieślików na kolację z jej mężem, krezusem finansowym.

Na Wspólnej 3603 - gdzie i kiedy oglądać?

3603. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 6 kwietnia 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Sonda
Czołówki seriali - oglądasz, czy pomijasz?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE