Barwy szczęścia 2790, 2791, 2792, 2793, 2794: STRESZCZENIE. Zaręczyny Gabrysi i Amerykanina!

i

Autor: materiały promocyjne TVP Barwy szczęścia 2790, 2791, 2792, 2793, 2794: STRESZCZENIE. Zaręczyny Gabrysi i Amerykanina!

Streszczenia seriali

Barwy szczęścia: Amerykanin się oświadczy! Gabrysia przyjmie pierścionek?

2023-03-27 20:26

Barwy szczęścia to jedna z najpopularniejszych polskich telenowel ostatnich lat. Co tym razem czeka bohaterów? Prezentujemy streszczenie odcinków 2790, 2791, 2792, 2793 i 2794, oraz zdradzamy szczegóły ich emisji.

Barwy szczęścia - to się wydarzy w kolejnych odcinkach. Co czeka bohaterów w nadchodzącym odcinku? Streszczenia odcinków 2790, 2791, 2792, 2793 i 2794 oraz szczegóły ich emisji znajdziecie poniżej.

Barwy szczęścia 2790 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2790. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Sławka dowiaduje się, że prawdziwy brat Eryk odzyskał przytomność. Jedzie do klasztoru, by ostrzec męża, który nadal podszywa się pod zakonnika. A Kornel wpada w panikę i zmusza Jezierską, by kolejny raz mu pomogła - wywożąc go z klasztoru w bagażniku auta. Natalii udaje się załatwić Konarzewskiemu przepustkę z zakładu psychiatrycznego. Weronika zostaje opiekunką pana Wiesława, biorąc na siebie odpowiedzialność za wszystkie jego czyny i zaskakując tą decyzją nie tylko Zwoleńską, ale też kolegów z pracy. Modrzycki proponuje dziewczynie, że zostanie jej "ochroniarzem". Niedzielska w pracy wręcz rozkwita, co od razu zauważa profesor Kujawiak. Gabrysia wyznaje Beacie, że ma nowego ukochanego: Jacka. Poza tym dyrektorka zatrudnia w szkole Patryka po tym, jak chłopak obronił dyplom na piątkę.

Barwy szczęścia 2790 - gdzie i kiedy oglądać?

2790. odcinek serial u Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w poniedziałek 3 kwietnia 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2791 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2791. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Patryk ostro ściera się z Kornelem zły o to, że matka kolejny raz go "przygarnęła" i że ojciec naraża ich na atak Bondy. Chłopak namawia Sławkę, by uwolniła się od męża na dobre, zwracając się o pomoc do prawniczki. Ostatecznie Jezierska wręcza mężowi do podpisania papiery rozwodowe, kompletnie go tym zaskakując. Łukasz próbuje powstrzymać Weronikę przed wyjazdem z Konarzewskim zwłaszcza, gdy słyszy, że o bezpieczeństwo dziewczyny ma zadbać Modrzycki. Gdy dziennikarka zabiera Wiesława do jego domu, bratowa mężczyzny wita ich serdecznie i zapewnia Weronikę, że może wracać do Warszawy i zostawiać Konarzewskiego samego. Gabrysia odkrywa, że Beata spotyka się z Damianem i wyznaje koleżance, że jej nowym ukochanym jest amerykański żołnierz polskiego pochodzenia, który stacjonuje w Polsce i z którym była na wakacjach w Grecji. A po kilku godzinach jej wybranek Jack zjawia się nagle przed szkołą i porywa ją w ramiona, na oczach zaszokowanej tym profesor Kujawiak.

Barwy szczęścia 2791 - gdzie i kiedy oglądać?

2791. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany we wtorek 4 kwietnia 2022 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2792 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2792. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Patryk zaczyna pracę w szkole. Tymczasem Kornel, zmuszony przez bliskich, podpisuje papiery rozwodowe i zabiera swoje rzeczy. Wychodząc, Jezierski wpada na Jaworskiego, którego zapewnia, że jego dług spłaci żona. A chwilę później Sławka odkrywa, że mąż znowu ją oszukał niszcząc dokumenty rozwodowe, które właśnie podpisał. Z Natalią kontaktuje się policja po tym, jak bratowa oskarżyła Konarzewskiego, że zaatakował jej rodzinę siekierą. Mężczyzna z powrotem trafia na obserwację. Weronika jest tym załamana, ale okazuje się, że Modrzycki ma nagranie rozmowy bliskich Wiesława, z której wynika, że "szaleniec" jest niewinny, a jego bratowa cały czas kłamała. Dziewczyna z radości rzuca się dziennikarzowi na szyję, na co z zazdrością patrzy Łukasz. Niedzielska jest tak zakochana, że jej humoru nie psują plotki i złośliwe komentarze rzucane przez Kujawiak. Jack uprzedza ukochaną, że w każdej chwili może zostać wezwany do jednostki, a do tego wyznaje, że aktualnie walczy o to, by jego ludzie dostali pieniądze za swoją pracę w Afganistanie i że musi działać "nieoficjalnie".

Barwy szczęścia 2792 - gdzie i kiedy oglądać?

 2792. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w środę 5 kwietnia 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2793 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2793. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Niedzielska kolejny raz trafia na celownik Kujawiak, gdy ta odkrywa, że dyrektorka zmieniła plan zajęć i gdy w szkole kobietę odwiedza zakochany Jack. Żołnierz wyznaje, że skrócono jego przepustkę i musi wrócić do bazy. Gabrysia decyduje się na małe wagary, podczas których Amerykanin nagle prosi ją o rękę. Weronika prosi Łukasza, by dla dobra Konarzewskiego - nie upubliczniał na razie nagrania, które kompromituje jego bliskich, co wyraźnie nie podoba się Modrzyckiemu. Poza tym Sadowski wyznaje Kasi, że może stracić pracę w redakcji, zastąpiony właśnie przez Błażeja, który prawdopodobnie zwrócił Wangelowi "sycylijskie" pieniądze - przez co ich plany zakupu domu stają pod znakiem zapytania. Dominika i Sebastian ustalają ostatnie szczegóły wesela, na którym nie będzie Andżeli, bo dziewczyna jest w ciąży i lekarz zabronił jej podróżowania. Tymczasem Renata odkrywa, że Marcin nie ma odpowiedniego garnituru na ślub. Dziewczyna musi użyć podstępu, by policjant zdecydował się na zakup nowego ubrania.

Barwy szczęścia 2793 - gdzie i kiedy oglądać?

2793. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w czwartek 6 kwietnia 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2794 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2794. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Gabrysia wyznaje Beacie, jak bardzo jest szczęśliwa po niespodziewanych zaręczynach. A jej narzeczony - Jack - nagle dzwoni pytając, czy może skierować na jej adres swoją przesyłkę. Okazuje się, że w paczce ma być złoto, jako nieoficjalna zapłata dla jego podwładnych za pracę w Afganistanie. Niedzielska musi zapłacić kurierowi aż 10 tysięcy dolarów. Sadowscy kolejny raz odwiedzają stary dom za miastem, coraz bardziej zauroczeni okolicą oraz samą posiadłością i przy okazji spotykają się nie tylko z Jankowskim, ale też z jego siostrą Borecką która jest współwłaścicielką działki i która nagle podnosi cenę za dom do miliona złotych. Dominika szykuje dla Renaty kameralną kolację w Feel Good z okazji swojego wieczoru panieńskiego. Tymczasem Sebastian spędza wieczór kawalerski z Markiem, Damianem oraz Marcinem i dostaje od nich w prezencie voucher na wyprawę nurkową na Karaiby. Humor przyjaciół psuje jednak spotkanie ze Stawickim, przy okazji którego Złoty dowiaduje się, że Aneta nie żyje.

Barwy szczęścia 2794 - gdzie i kiedy oglądać?

2794. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w piątek 7 kwietnia 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Pytania z "Milionerów" za największą kasę! Wygrałbyś milion złotych? [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Co mieści Wielki Łuk Braterstwa w paryskiej dzielnicy La Defense, zwany dwudziestowieczną wersją Łuku Triumfalnego?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE