Na Wspólnej 3596, 3597, 3598 i 3599: STRESZCZENIE nowych odcinków

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK Na Wspólnej 3596, 3597, 3598 i 3599: STRESZCZENIE nowych odcinków

Streszczenia seriali

Na Wspólnej: seksualne podboje Weroniki i... Antosi. Dojdzie do bardzo niezręcznej sytuacji

2023-03-20 12:52

„Na Wspólnej” - co się wydarzy w nadchodzącym tygodniu? Prezentujemy streszczenia odcinków 3596, 3597, 3598 i 3599 oraz szczegóły ich emisji.

„Na Wspólnej” nie zwalnia tempa i powraca z kolejną porcją dram. Przed nami duża zmiana (na szczęście na lepsze) w wątku Beaty, Pawła i Gucia, a także niezręczna sytuacja z udziałem Weroniki i jej córki, oraz Igor w roli detektywa. Krótko mówiąc - nadchodzący tydzień zapowiada się naprawdę intensywnie. Poniżej znajdziecie streszczenia odcinków 3596-3599, które zostaną wyemitowane w tygodniu 27-30 marca 2023.

Na Wspólnej 3596 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3596. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Waży się los Gucia i… rodziny Wójcików! Paweł, czekając na wyniki badań synka Maślikowskich, prosi Beatę żeby pojechała do domu i wreszcie odpoczęła. Na osobności pyta Emila, czy jest gotowy zniknąć z ich życia… Jakiś czas później onkolog przekazuje Wójcikom wspaniałą wiadomość – jest pełna zgodność genowa! Mały Oliwier może być dawcą szpiku dla Gucia! Szczęśliwa Beata wtula się w Pawła… Weronika wkurzona na Nalepę, za to wybacza Janowi… Wkurzona Weronika dzwoni do Nalepy i upomina go, że miał być u niej na mediacjach z panem Antonim. Szykujący się do operacji Lew bezceremonialnie ucina rozmowę. Roztocka ma o nim jak najgorsze zdanie... Nieoczekiwanie zjawia się u niej Jan i przeprasza obrażoną na niego Weronikę. Para wraca do domu całując się gorąco i rozbierając! Tam… wpadają na kochających się Antosię i Dawida! Sytuacja jest bardzo niezręczna… Michał przejęty swoim biznesem, a Iga u kresu sił… Michał, będąc w biurze Starskiego, słyszy jego ostrą rozmowę telefoniczną. Zaniepokojony Brzozowski prosi o pomoc Igora, który ma znajomego w wywiadzie gospodarczym… Tymczasem Iga jest podłamana – poszukiwania kilkuletniej dziewczynki utknęły w martwym punkcie. O ciężarną Przybysz, która jest u kresu sił, troszczy się jedynie Robert…

Na Wspólnej 3596 - gdzie i kiedy oglądać?

3596. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 27 marca 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3597 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3597. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Iga ratuje kolejne porwane dziecko, a Michał już wie, że Starski to oszust! Przybysz jedzie do kolejnego porwania w galerii handlowej! Natychmiast obstawia wyjścia z budynku i zarządza poszukiwania dziecka. Iga znajduje małą dziewczynkę ukrytą w toaletach sklepu. Robert ma ryzykowny pomysł – czy dziecko rozpozna porywaczkę?! Tymczasem Michał dowiaduje się od Igora, że ogromny kapitał firmy Starskiego to fikcja – w rzeczywistości konta biznesmena są puste! Ada tropi milicjanta Kotza, który szuka… pani Wandy, autorki kryminału Basi! Smolny i Ada dowiadują się, że śledczy Kotz - badający 40 lat temu zaginięcie komendanta milicji – znowu zainteresował się aktami tej sprawy! Tymczasem Basia odbiera panią Wandę ze szpitala – z radością oznajmia pisarce, że "Czarny mech" już w dniu premiery stał się hitem! Kobiety obserwuje… dawny śledczy Kotz! Co łączy staruszkę z zagadkowym śledztwem sprzed lat?! Ala dobija się do Karola, a Kuba… chce zostawić Majkę?! Karol jest wkurzony i nie odbiera telefonów od Ali. Dex i Majka martwią się - wiedzą, że przecież ci dwoje są dla siebie stworzeni! Młodzi mają też inny problem – właściciel mieszkania podniósł im czynsz wynajmu… Tymczasem Kuba niespodziewanie dostaje się na wymianę studencką. Ma jechać do Berlina na 3 miesiące. Co na to Maja?!

Na Wspólnej 3597 - gdzie i kiedy oglądać?

3597. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 28 marca 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3598 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3598. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Weronika poznaje inne oblicze Nalepy - jest pod wrażeniem! W kancelarii Weroniki trwają nerwowe negocjacje Lwa z panem Antonim. Nagle staruszek zaczyna mieć problemy z oddychaniem. Nalepa - widząc symptomy zawału serca - natychmiast reaguje. Każe Roztockiej wieźć ich do szpitala! Podczas szaleńczej jazdy po Warszawie Lew podtrzymuje pana Antoniego przy życiu. Weronika jest pod wrażeniem! Iga rozbija szajkę porywaczy i… ląduje w szpitalu! Iga i Robert sprytnie podchodzą porywaczkę podczas przesłuchania i dowiadują się od kobiety, gdzie przetrzymywana jest dziewczynka porwana kilka dni wcześniej. Przybysz natychmiast organizuje nalot antyterrorystów na wskazany dom. Robert odradza szefowej udział w akcji, ale ta nie odpuszcza! Po odnalezieniu dziecka zostaje ono zabrane do szpitala, a po chwili trzeba wezwać kolejną karetkę… do Igi! Wymarzony pensjonat przejdzie Hofferom koło nosa?! Honorata i Roman już planują swoje życie w pensjonacie, którego jeszcze nie kupili. Ale mają nadzieję – Iza chce zainwestować w ich biznes okrągły milion. Planują też sprzedać dom w Krówkach. Hoffer przyjeżdża do pensjonatu z pracownikiem banku, który ma udzielić mu kredytu. Wszystko idzie świetnie do chwili, gdy… pojawia się kolejny kupiec zainteresowany inwestycją!

Na Wspólnej 3598 - gdzie i kiedy oglądać?

3598. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 29 marca 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3599 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3599. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Michałowi zależy już tylko na dziecku – Iga wściekła! Iga leży w szpitalu z komplikacjami ciąży. Michał, który wpada tam zdenerwowany słyszy, że życie dziecka jest zagrożone! Po wielu godzinach oczekiwań lekarz oznajmia Brzozowskiemu, że się udało - już nic nie zagraża ciąży. Michał robi Idze ostre wymówki - zależy mu tylko na tym, by córka urodziła się zdrowa! Przybysz jest zdruzgotana i każe Michałowi wyjść! Ula może liczyć na Igora, a Kamil… już tylko na współczucie Jagny! Kamil pisze listy do Zuzy i Kolendy – na co liczy? Tymczasem Ula coraz bardziej zbliża się do Igora, który pomaga jej w sprawach szkolnych. Dziewczyna jest mu wdzięczna do tego stopnia, że Hao zaczyna być zazdrosny o Nowaka! Wieczorem Hoffer dostaje wiadomość od Kolendy, która życzy mu jak najlepiej, ale definitywnie ucina dalsze ich kontakty! Jagna bardzo mu współczuje… Milicjant Kotz i pisarka Wanda poruszeni śledztwem Ady i Smolnego – co ich łączy?! Ada z Danielem nachodzą Kotza w jego firmie ochroniarskiej – pytają go o żonę i córkę zaginionego przed laty komendanta milicji Rośnika. Kotz straszy, że pozwie ich o nękanie! Wieczorem - podczas premiery kryminału Wandy Krimson - staruszka słyszy, jak Smolny pyta Adę o jej śledztwo. Kiedy pada nazwisko Rośnik, przerażona Wanda wychodzi z przyjęcia. Przed budynkiem spotyka… Kotza! Okazuje się, że oboje dobrze się znają…

Na Wspólnej 3599 - gdzie i kiedy oglądać?

3599. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 30 marca 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze horrory ostatnich lat?

Pytanie 1 z 12
Zacznijmy od czegoś prostego – który z tych horrorów nie należy do uniwersum Obecności?
Najpopularniejsze horrory ostatnich lat - jak dobrze je znasz? QUIZ
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE