Na Wspólnej 3572, 3573, 3574, 3575 STRESZCZENIE. Kamil na dnie! Ostrowski zdoła go ocalić?

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK Na Wspólnej 3572, 3573, 3574, 3575 STRESZCZENIE. Kamil na dnie! Ostrowski zdoła go ocalić?

Na Wspólnej 3572, 3573, 3574, 3575 STRESZCZENIE. Kamil na dnie! Ostrowski zdoła go ocalić?

2023-02-08 13:31

„Na Wspólnej” - co nas czeka w kolejnym tygodniu? Znów będzie się działo! Prezentujemy streszczenia odcinków 3572, 3573, 3574 i 3575 oraz szczegóły ich emisji.

„Na Wspólnej” powraca z kolejnymi odcinkami. Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów? Jak Kamil poradzi sobie z dramatem w swoim życiu? Co z dzieckiem Beaty? Sprawdźcie, co wydarzy się w 3572, 3573, 3574 i 3575 odcinku Na Wspólnej. Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Na Wspólnej 3572 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3572. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Wójcikowie szukają dawcy szpiku dla synka... Lekarz wypytuje Pawła i Beatę, czy są biologicznymi rodzicami Gucia. Wójcik potwierdza, Beata zmieszana… Okazuje się, że żadne z nich nie może być dawcą szpiku dla synka. Lekarz doradza im, żeby najbliżsi wykonali odpowiednie badania. Emila wyklucza choroba nowotworowa, więc Beata musi prosić o pomoc małżeństwo, którym parę lat temu urodziła synka – może to dziecko jest ratunkiem dla Gucia?! Jarek podejrzewa, że Luśka kłamie w sprawie wypadku, a Cielecki szuka pomocy u Żbika… Łucja chce odwiedzić w szpitalu dziewczynę, którą potrąciła jadąc nietrzeźwa. Ojciec zabrania jej - to mogłoby wzbudzić podejrzenia! Tymczasem zaskoczony Jarek znajduje w internecie zdjęcia z nocnej balangi, na której Luśka ostro szalała przed wypadkiem. Cielecki spotyka się z Darkiem Żbikiem – mówi mu prawdę o wypadku i prosi o pomoc… Ewa urządza mamie i Feli piękny wieczór, który kończy się… koszmarem! Ewa przeprasza Felicję za to, że ostatnio zagarnęła całą miłość Ireny. Przyznaje, że chce nacieszyć się mamą, dopóki ma z nią kontakt… W ramach przeprosin Ewa przygotowuje dla Feli i matki kolację oraz album ze zdjęciami z ich podróży po Australii. Starsze panie są zachwycone. Nagle zdarza się coś, co rujnuje nastrój i Irena zaczyna wyzywać Felicję od najgorszych. Kobieta jest przerażona!

Na Wspólnej 3572 - gdzie i kiedy oglądać?

3572. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 13 lutego 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3573 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3573. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Kamil załamany – Ostrowski walczy za niego! Kamil zamknął się w domu i nie odbiera telefonów od Kolendy. Nie wpuszcza do siebie nawet ojca, który się zamartwia. Roman prosi o pomoc Ulę… Tymczasem Adamski atakuje Annę – ma pretensje, że Hoffer nie został zawieszony za przeprowadzenie operacji po pijanemu! Niespodziewanie, Ostrowski bierze na siebie odpowiedzialność - okłamuje Kolendę, że to on operował… Bruno spotyka Malwinę, a Hebel próbuje sprowokować córkę… Malwina bardzo zaskoczona – spotyka się służbowo z… Brunem. Wyznaje mu, że wspomnienia każą jej uciekać od niego jak najdalej. Krawczyk uspokaja byłą dziewczynę, że dawno wygrał z narkotykami. W domu Hebel chce w końcu usłyszeć jakie kłopoty mają Malwina i Aleks. Widząc ich uniki, Ryszard prowokuje córkę proponując jej chłopakowi pracę u siebie. Aleks zadowolony a dziewczyna… wściekła! Michał olewa Igę – ważniejszy dla niego jest Starski! Iga i Michał podpisują dokument o jego ojcostwie ich córeczki. Przybysz wykorzystuje spotkanie – prosi Michała o pomalowanie pokoiku dziecięcego. Ogromnie rozczarowana słyszy, że Brzozowski… przyśle fachowca! Tymczasem Michał jest bardzo zajęty robieniem interesów ze Starskim - przyjmuje propozycje nadzoru budowy 80-cio metrowego budynku! Obiecuje, że – wbrew Ilonie - zajmie się tym osobiście.

Na Wspólnej 3573 - gdzie i kiedy oglądać?

3573. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 14 lutego 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3574 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3574. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Mikołaj okradziony! Leśniewski odkrywa, że kolega z wydziału ukradł jego artykuł i zamieścił go w piśmie naukowym. Marta nie może uwierzyć w taką bezczelność. Dziekan prosi Mikołaja, żeby nie robił wielkiej afery – on zleci komisji, by zbadała sprawę. Dla Leśniewskiego sprawa jest oczywista – pójdzie z tym do sądu! Kamil nie daje rady – upija się w samotności… Kamil wraca do pracy – przekonując sam siebie, że wszystko będzie dobrze. Staje przed Kolendą i przyznaje się do winy. Nieoczekiwanie Anna broni go - utrzymuje, że to Ostrowski operował zmarłą pacjentkę. Tak jak jest zapisane w dokumentacji… Nagle Annie robi się słabo. Kamil chce się nią zaopiekować, ale Kolenda zdecydowanie go odtrąca! Hoffer wraca do pustego domu i znowu się upija… Zdybicka zwalnia Michała! Po rozmowie z Maksem do Ilony dociera jak Michał rozegrał wszystkich wokół, żeby ona wyszła na nieudolną wariatkę. Zdybicka zwalnia Brzozowskiego! Kiedy dowiaduje się o tym Starski jest wściekły. Inwestor oznajmia, że jeśli ma współpracować, to tylko z Michałem! Co zrobi Ilona?!

Na Wspólnej 3574 - gdzie i kiedy oglądać?

3574. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 15 lutego 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3575 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3575. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Cielecki grzęźnie w kłamstwach – Darek ma dość! Cielecki ze Żbikiem stawiają się na kolejne przesłuchanie. Śledczy pokazuje im nagranie z kamery, która zarejestrowała jego auto blisko miejsca wypadku – 2 godziny przed wezwaniem policji i karetki! Rafał traci rezon, ale Darek sprytnie kończy przesłuchanie. Chce rozmawiać z Łucją – musi wiedzieć, jak było. Mimo, że Cielecki się nie zgadza, Żbik dopada Luśkę i żąda szczerej rozmowy! Córka Hebla w szponach oszusta?! Pod nieobecność Malwiny, Aleks obiecuje komuś przez telefon szybką spłatę długów. Oznajmia, że trafił na kopalnię pieniędzy… Hebel w trosce o córkę postanawia zainwestować w jej chłopaka – daje Aleksowi kasę na nowe ubrania i każe zaprosić Malwinkę na randkę. To, co na spotkaniu dziewczyna słyszy od Aleksa nie jest ani romantyczne, ani miłe… Mikołaj rzuci uczelnię i zostanie… budowlańcem?! Mikołaj słyszy przypadkiem rozmowę dziekana z kolegą, który ukradł artykuł Leśniewskiego. Zwierzchnik współczuje doktorowi oskarżeń o plagiat - wierzy, że to jego dzieło! Mikołaj buzuje – bierze urlop! Żeby uspokoić nerwy pojawia się na budowie Romana i prosi teścia o jakąś prostą, fizyczną pracę… Wieczorem oznajmia Marcie, że ma dość swojej uczelni - zostanie budowlańcem!

Na Wspólnej 3575 - gdzie i kiedy oglądać?

3575. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 16 lutego 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE