Na Wspólnej 3569, 3570, 3571, 3572 STRESZCZENIE. Tragedia Beaty - Gucio ma białaczkę!

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK Na Wspólnej 3569, 3570, 3571, 3572 STRESZCZENIE. Tragedia Beaty - Gucio ma białaczkę!

Na Wspólnej 3569, 3570, 3571 STRESZCZENIE. Tragedia Beaty - Gucio ma białaczkę!

2023-01-30 17:29

„Na Wspólnej” - jakie niespodzianki przygotowali dla nas scenarzyści w nadchodzącym tygodniu? Jak zwykle będzie się działo! Prezentujemy streszczenia odcinków 3569, 3570 i 3571 oraz szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej powraca z kolejnymi dramami. Co tym razem wymyślili scenarzyści? Jak Wójcikowie poradzą sobie z druzgocącą diagnozą? Co słychać u Ewy i jej matki? Sprawdźcie, co wydarzy się w 3569, 3570 i 3571 odcinku Na Wspólnej. Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Na Wspólnej 3569 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3569. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Luśka - po pijanemu – doprowadza do tragedii! Luśkę budzi telefonem Cielecki i wkurzony przypomina jej, że rano miała dostarczyć ważne dokumenty. Dziewczyna, nie do końca trzeźwa po nocnej imprezie, wsiada do auta i jedzie do Sulejówka. Nagle huk - potrąca kogoś! Przerażona, nie ma odwagi sprawdzić, co się stało… Dzwoni do ojca - ten natychmiast przyjeżdża na miejsce wypadku. Widząc nieprzytomną ofiarę, Cielecki każe córce uciekać! Sam wzywa pogotowie i policję… Rehabilitant znęca się nad synkiem Wójcików?! Beata i Paweł zauważają na rączce Gucia duży siniec – sądzą, że przyczyną jest niewłaściwa rehabilitacja. Gabriel tłumaczy im, że to niemożliwe. Jakiś czas później na ciele Gucia pojawiają się kolejne wybroczyny! Wójcikowie zabierają synka do lekarza. Ten podejrzewa jakąś chorobę albo to, że… rehabilitant znęca się nad Guciem! Ewa załamana oskarżeniami i urojeniami swojej mamy! Matka robi Ewie potworną awanturę o zagubiony wisiorek. Córka tłumaczy jej, że sama zgubiła go dawno temu, ale Irena nie wierzy - oskarża wszystkich o spisek i kradzież! Ewa nie może sobie z tym poradzić… Ostrowski przekonuje żonę, że najlepsze co mogą zrobić dla chorej na Alzheimera mamy, to wejść w jej świat i z empatią wczuć się w sytuacje, które przeżywa.

Na Wspólnej 3569 - gdzie i kiedy oglądać?

3569. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 lutego 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3570 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3570. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Z synkiem Wójcików coraz gorzej – to może być nowotwór! Wójcikowie żądają wyjaśnień od Gabriela – co zrobił ich dziecku, że ma sińce na całym ciele! Rehabilitant zapewnia, że przyczyną nie mogą być ćwiczenia. Wciekły Paweł bezpardonowo wyrzuca Gabriela z domu! Jakiś czas później Gucio zaczyna gorączkować. Wezwana na pomoc Ziębowa dzwoni do Ostrowskiego – ten stwierdza, że to może być… białaczka! Cielecki bierze winę córki na siebie – Luśka nie umie z tym żyć! Po spowodowaniu wypadku Luśka nie ma odwagi wrócić do domu Cieleckich – nocuje u młodych Bergów. Rano przychodzi Rafał – zmęczony całonocnym przesłuchaniem wyznaje Bergom, że… potrącił wczoraj dziewczynę! Luśka połyka łzy, kiedy to słyszy… Na osobności oznajmia ojcu, że muszą powiedzieć wszystkim prawdę! Felicja zazdrosna o uczucie Ireny do córki?! Ewa zrozumiała, że nie powinna kłócić się z chorą mamą - razem z nią stara się cieszyć wspólnymi chwilami. Za to Felicja bardzo cierpi widząc, że Irena woli towarzystwo Ewy. Rozgoryczona, tłumaczy sobie, że matczynej miłości nie da się wymazać. Czy straci swoją ukochaną na zawsze?

Na Wspólnej 3570 - gdzie i kiedy oglądać?

3570. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 8 lutego 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3571 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3571. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Hebel wnerwiony – musi wiedzieć, co łączy Malwinę i Aleksa! Malwina i Aleks kłócą się rano. Zaniepokojony tym Hebel wypytuje córkę o chłopaka, ale ta nie zamierza się zwierzać. Ryszard radzi sobie po swojemu - wywozi Aleksa za miasto i każe kopać mu dół. Jednak chłopak nie pęka – oznajmia, że niczego zdradzi, bo obiecał to Malwinie. Hebel jest pod wrażeniem… Luśka będzie miała na sumieniu dwa życia!? Cielecki spotyka się z załamaną Luśką – oznajmia córce, że nie może się teraz przyznać! Zaszkodzi sobie i jemu – przecież złożył fałszywe zeznania… Ich rozmowę przerywa telefon do Rafała – dzwoni brat dziewczyny, którą potrąciła Luśka. Mężczyzna oznajmia, że jego siostra Amelia jest w ciąży i jeśli nie przeżyje, to Cielecki będzie miał na sumieniu dwa życia! Słyszy to Luśka – całkowicie się rozsypuje… Wójcikowie szaleją z rozpaczy – Gucio ma białaczkę… Lekarz, na podstawie wyników badań, stwierdza u synka Wójcików białaczkę – maluszek musi zostać w szpitalu na oddziale hematologii! Roztrzęsiona Beata dostaje gorączki i nie może być przy synku. Wieczorem zrozpaczeni Wójcikowie siedzą w domu nad pustym łóżeczkiem synka.

Na Wspólnej 3571 - gdzie i kiedy oglądać?

3571. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 9 lutego 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.