"Na chwilę, na zawsze" już wkrótce w kinach! O czym opowie polski film?

2022-07-07 13:01 Natalia Nowecka
Na chwilę, na zawsze: zwiastun, fabuła, data premiery
Autor: materiały prasowe Kino Świat

"Na chwilę, na zawsze" to nowość dla wszystkich wielbicieli romansów i filmów muzycznych. O czym opowie nadchodzący polski film i kiedy zawita w kinach?

"Na chwilę, na zawsze" to nowy film Piotra Trzaskalskiego, reżysera filmów "Mój rower" i "Edi" oraz popularnego serialu "Stulecie winnych". O czym opowie polska odpowiedź na Narodziny gwiazdy" i kiedy odbędzie się premiera? Przedstawiamy wszystkie szczegóły.

Na chwilę, na zawsze: O CZYM BĘDZIE?

Pola jest u szczytu popularności – w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, dziewczyna pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa – charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy. Mimo początkowej nieufności, para zbliża się do siebie dzięki wspólnej muzycznej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli. Czy dla dwójki osób, które tak wiele dzieli, jest szansa na szczęście i prawdziwą miłość?

Na chwilę, na zawsze: ZWIASTUN

Zwiastun filmu "Na chwilę, na zawsze" prezentuje się następująco:

Na chwilę, na zawsze: KIEDY PREMIERA?

W rolach głównych wystąpili Paweł Domagała ("Gotowi na wszystko. Exterminator"), który pełnił też funkcję scenarzysty, oraz gwiazda netfliksowego serialu "W głębi lasu" - Martyna Byczkowska. Na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Olaf Lubaszenko, Ireneusz Czop, Kinga Preis i Marta Burdynowicz. Premiera filmu "Na chwilę, na zawsze" odbędzie się 15 lipca 2022 roku.

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE