Msza święta

i

Autor: Pixabay Msza święta - transmisja w TV i ONLINE

Transmisje

Msza święta ONLINE i TV 17.03.2024 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam

2024-03-16 18:30

Msza święta na żywo w telewizji i internecie to doskonała alternatywa dla wszystkich osób, które nie mogą wziąć udziału w niedzielnym nabożeństwie. Jeśli szukacie informacji na temat tego, gdzie można obejrzeć mszę świętą, to dobrze trafiliście. Podpowiadamy, o której godzinie należy włączyć telewizor.

Msza święta online i w TV na żywo to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich katolików, którzy nie mogą udać się do kościoła w niedzielę, 17 marca 2024. Obecność w odbywających się co niedzielę mszach świętych ma ogromne znaczenie dla osób wierzących. Dzięki dostępowi do internetu bądź telewizji katolicy mogą uczestniczyć w nabożeństwie, nie wychodząc z domu ani na moment. Co ważne, msze święte są transmitowane na żywo w całości. W związku z tym wierni nie muszą się martwić, że cokolwiek im umknie. Sprawdźcie, gdzie i o której nadawane są msze święte zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Grał Piotrusia w Kogel-mogel. Co dziś robi Maciej Koterski?

Filmowe hity, które mogły nie powstać? Znachor, Iron Man i Titanic to nie wszystko | To Się Kręci #23

Msza święta 17.03.2024 - na żywo w TV

W niedzielę 17 marca 2024 harmonogram mszy świętych w telewizji wygląda następująco:

  • 6:00 Transmisja Mszy Świętej z Jasnej Góry - TV Republika
  • 7:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach - TVP1
  • 9:00 Msza Święta ze Świątyni Opatrzności Bożej - Polsat News
  • 9:30 Msza święta z Jasnej Góry. Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej - TV Trwam
  • 12:00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Transmisja z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II w Toruniu - TV Trwam
  • 13:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Chrystusa Cierniem Koronowanego i Krwi Zbawiciela w Paradyżu - Białej - TVP Polonia

Msza święta 17.03.2024 - transmisja na żywo ONLINE

Transmisję z mszy świętej można też oglądać w internecie, między innymi za pośrednictwem strony WP Pilot. Niektóre parafie prowadzą live'y również na YouTubie oraz w mediach społecznościowych, np. na Facebooku.