Mroczne materie 3: co wiemy o nowych odcinkach? Zwiastun, fabuła, obsada, premiera

i

Autor: materiały prasowe HBO Max Mroczne materie 3: co wiemy o nowych odcinkach? Zwiastun, fabuła, obsada, premiera

Mroczne materie 3: co wiemy o nowych odcinkach? Zwiastun, fabuła, obsada, premiera

2022-10-10 13:54

"Mroczne materie" nadciągają z finałowym sezonem. Kiedy premiera nowych odcinków w HBO Max i co w nich zobaczymy? Zaprezentowano zwiastun.

"Mroczne materie" to popularny serial fantasy od HBO, który już wkrótce powróci do nas z 3. i zarazem ostatnim sezonem. O czym opowie finałowa seria i kiedy odbędzie się premiera? Sprawdźcie, co już wiemy o 3. odsłonie "Mrocznych materii".

"Mroczne materie 3" - ZWIASTUN

Zwiastun 3. sezonu serialu "Mroczne materie" prezentuje się następująco:

"Mroczne materie 3" - o czym będzie finałowy sezon?

Fabuła 3. sezonu "Mrocznych materii" została oparta na ostatnim tomie z serii Philipa Pullmana, zatytułowanym "Bursztynowa luneta". W nadchodzących odcinkach ujrzymy, jak Lyra i Will zmierzają do krainy, z której (zgodnie z ich wiedzą) nikt jeszcze nie wrócił, a tymczasem ojciec dziewczynki szykować się będzie do nadciągającej wojny. Co więcej, zwiastun potwierdził również, że Lin Manuel Miranda powróci jako Lee, który zginął w poprzedniej serii. 

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

"Mroczne materie 3" - kiedy premiera?

W swoich rolach powrócą Dafne Keen, Amir Wilson, James McAvoy i Lin Manuel Miranda, a także Ruth Wilson, Simone Kirby, Will Keen, Jade Anouka oraz Ruta Gedminstas. Do obsady nowych odcinków dołączyli zaś Adewale Akinnuoye-Agbaje jako Ogunwe, Jamie Ward jako Ojciec Gomez, oraz Kobna Holdbrook-Smith, Simon Harrison i Chipo Chung jako trzy zbuntowane anioły - Balthamos, Barucha i Xaphania. 3. sezon "Mrocznych materii" liczyć będzie łącznie osiem odcinków i zadebiutuje w HBO Max w dniu 5 grudnia 2022 roku. 

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE