Morbius

i

Autor: Materiały prasowe

Morbius – 5 powodów, dla których warto wybrać się do kina

2022-03-03 13:28

Fani Marvela mają powody do radości, ponieważ na ekranie pojawi się kolejny film z popularnego uniwersum. "Morbius" zadebiutuje na wielkim ekranie w kwietniu 2022 roku i z pewnością wzbudzi niemałe emocje wśród widzów. Zwiastuny długo wyczekiwanej produkcji zebrały mnóstwo pozytywnych komentarzy, dlatego możemy spodziewać się prawdziwej uczty dla oka!

Morbius – dlaczego warto obejrzeć film? Już 1 kwietnia 2022 roku w kinach będziemy mogli obejrzeć kolejne dzieło reż. Daniela Espinosa. Odtwórca głównej roli Jared Leto twierdzi, że jest to film potrzebny społeczeństwu w tych trudnych czasach. Każdy będzie mógł się wyluzować i chociaż na chwilę zapomnieć o problemach otaczającego go świata. Aktor zapewnia także, że takiej produkcji jak Morbius jeszcze nie było. Dlaczego warto obejrzeć nowy film Marvela? Oto 5 powodów, dla których powinniśmy wybrać się do kina.

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39

1. Dobra obsada

„Morbius” to przede wszystkim gwiazdorska obsada. W filmie zobaczymy Jareda Leto, który wciela się w tytułowego bohatera. Wszyscy widzowie są bardzo ciekawi, jak poradzi sobie w tej roli. Obok niego na ekranie pojawi się również Adria Arjona w roli Martine Bancroft, Matt Smith jako Loxias Crown, a nawet Michael Keaton. Lista nazwisk jest długa, a to dopiero początek!

2. Fani komiksu znajdą coś dla siebie

Mimo, że Morbiusa nie znajdziemy we wcześniejszych filmach Marvela, to wierni fani mogli poznać tego bohatera już wcześniej, czytając amerykańskie komiksy wydawane przez Marvel Comics. Historia Morbiusa liczy już 50 lat! To doskonały powód, aby wybrać się do kina i zobaczyć historię tej postaci na wielkim ekranie.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz filmy?

3. Niesamowity klimat i dużo akcji

Film zapowiada się bardzo widowiskowo i już po samych zapowiedziach wiemy, że będzie wypełniony akcją po same brzegi. To, na co warto zwrócić uwagę, to przede wszystkim mroczny klimat „Morbiusa”. Odrobina horroru, elementy grozy - a za tym wszystkim bardzo dynamiczna historia. Jedno jest pewne, fani produkcji o superbohaterach na pewno będą zadowoleni.

4. Postać Spider-Mana

Wielu fanów twierdzi, że w jednej ze scen zobaczymy Andrew Garfielda w roli Spider-Mana. Teoria może mieć naprawdę sporo sensu! Już na pierwszym zwiastunie możemy dostrzec plakat z człowiekiem pająkiem. Widzowie zauważyli również liczne powiązania, a nawet pojawiły się spekulacje, że jednym z powodów wielokrotnego przekładania premiery jest dodatkowy czas na dogranie potrzebnych scen z Garfieldem. Czy Pajęczak pojawi się w filmie? Przekonamy się na sali kinowej.

5. Pozytywne komentarze

Po opublikowaniu zwiastuna w serwisie YouTube posypało się masę komentarzy, w których ludzie spekulują, jaki będzie rezultat filmu. Nie da się ukryć, że wypowiedzi internautów są pozytywne. Czujemy ich ekscytację i zaciekawienie. Skoro sam zwiastun robi takie wrażenie, to co dopiero film!