Mój agent – ile odcinków liczy i jaka jest obsada serialu?

i

Autor: materiały prasowe TVN Mój agent – ile odcinków liczy i jaka jest obsada serialu?

Polskie seriale

Mój agent – ile odcinków liczy i jaka jest obsada serialu?

2023-03-17 19:39

„Mój agent” to polska wersja zagranicznej produkcji, nakreślająca nam losy agentów gwiazd. Śledzimy ich codzienne perypetie, zmagania z trudami zawodu, oraz kaprysami gwiazd. W obsadzie znalazł się szereg gorących nazwisk polskiego show biznesu.

„Mój agent” podbił już Playera, a od niedawna króluje też w weekendowej ramówce TVN-u. Polski remake francuskiego „Gdzie jest mój agent?” wzbudza spore zainteresowanie. Nic zresztą dziwnego – przez ekran przewija się cała plejada polskich gwiazd, wielokrotnie dowodząc, że mają do siebie olbrzymi dystans. Produkcja zadebiutowała na w telewizji w dniu 5 marca, a kiedy przyjdzie nam zobaczyć zakończenie?

Mój agent – ile odcinków liczy i jaka jest obsada serialu?

Serial „Mój agent” liczy łącznie 2 sezony po 6 odcinków. To daje nam 12 epizodów całości. W rolach głównych wystąpili między innymi Aleksandra Pisula, Ewa Szykulska, Marek Gierszał, Maciej Maciejewski i Anna Cieślik.

W obsadzie znalazło się też wielu aktorów i aktorek, którzy na potrzeby produkcji wcielili się w samych siebie. Są to m.in. Magdalena Boczarska, Magdalena Cielecka, Tomasz Karolak, Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr, Danuta Stenka, Daniel Olbrychski, Grażyna Szapołowska, Agata Kulesza oraz Andrzej Seweryn.

Nowe odcinki serialu „Mój agent” emitowane są w każdą niedzielę, o godzinie 21:35, w TVN. Wszystkie odcinki znajdziecie też w bibliotece Playera.

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE