Moda na Sukces powraca! Kiedy oglądać nowe odcinki w Polsce? O której godzinie?

2022-09-26 14:49 Leon Pietrzak
Moda na Sukces
Autor: AKPA

Kultowy tasiemiec powrócił z nowymi odcinkami. Najpopularniejsza soup opera na świecie doczekała się kolejnego sezonu, który będzie można obejrzeć w Polsce! Gdzie oglądać 8183. odcinek Mody na Sukces?

Moda na Sukces to swego czasu niekwestionowany hit w ramówce TVP1. Przygody założycieli Domu mody Ferrester były emitowane trzy razy w tygodniu o godzinie 8:00 i 16:00. Polacy pokochali serial, czego dowodem są liczby. W szczytowym momencie była to oglądalność na poziomie ponad 2,5 miliona osób na odcinek! Moda na Sukces, mimo 8 tys. odcinków, zdaje się nie mieć końca. Nieśmiertelny tasiemiec dostał kolejny sezon, a nowe odcinki będzie można obejrzeć nawet z polskim lektorem! Jeżeli jesteście ciekawi, co słychać u waszych ulubionych bohaterów, to podpowiadamy, gdzie teraz oglądać kultowy serial.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Emma Roberts poleci w kosmos? W nowej komedii będzie jedyną nadzieją NASA

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Moda na Sukces odcinek 8183 - gdzie oglądać nowy sezon?

Kolejny sezon serialu niestety nie będzie dostępny w ramówce stacji telewizyjnych - przynajmniej na ten moment. Dlatego wielu fanów zastanawia się, gdzie oglądać tytuł. Odcinek 8183 i każde następne będę emitowane od 26 września 2022 na platformie REDGO.film. Użytkownicy serwisu mają również dostęp do starszych epizodów Mody na Sukces. Wszystkie są z lektorem, a najnowszy sezon nie jest wyjątkiem. Głosu ponownie użyczył Michał Borejko.

Moda na Sukces w Polsce

Moda na Sukces to amerykańska opera mydlana. Pierwsze odcinki debiutowały jeszcze w 1987 roku! Serial pojawił się w Polsce dopiero w 1994, ale szybko skradł serca widzów. Na początku był emitowany w TVP1, a później głównie serwisach VOD - m.in. Playerze. Tytuł doczekał się licznych nagród (w tym Emmy) i równie licznych odcinków (USA: 8848, Polska: 8169). To jedna z najdłuższych produkcji w historii naszej telewizji.

Sonda
Widziałeś/łaś wszystkie odcinki Mody na Sukces?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE