Moda na Sukces

i

Autor: AKPA

Moda na Sukces powraca! Kiedy oglądać nowe odcinki w Polsce? O której godzinie?

2022-09-26 14:49

Kultowy tasiemiec powrócił z nowymi odcinkami. Najpopularniejsza soup opera na świecie doczekała się kolejnego sezonu, który będzie można obejrzeć w Polsce! Gdzie oglądać 8183. odcinek Mody na Sukces?

Moda na Sukces to swego czasu niekwestionowany hit w ramówce TVP1. Przygody założycieli Domu mody Ferrester były emitowane trzy razy w tygodniu o godzinie 8:00 i 16:00. Polacy pokochali serial, czego dowodem są liczby. W szczytowym momencie była to oglądalność na poziomie ponad 2,5 miliona osób na odcinek! Moda na Sukces, mimo 8 tys. odcinków, zdaje się nie mieć końca. Nieśmiertelny tasiemiec dostał kolejny sezon, a nowe odcinki będzie można obejrzeć nawet z polskim lektorem! Jeżeli jesteście ciekawi, co słychać u waszych ulubionych bohaterów, to podpowiadamy, gdzie teraz oglądać kultowy serial.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Emma Roberts poleci w kosmos? W nowej komedii będzie jedyną nadzieją NASA

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Moda na Sukces odcinek 8183 - gdzie oglądać nowy sezon?

Kolejny sezon serialu niestety nie będzie dostępny w ramówce stacji telewizyjnych - przynajmniej na ten moment. Dlatego wielu fanów zastanawia się, gdzie oglądać tytuł. Odcinek 8183 i każde następne będę emitowane od 26 września 2022 na platformie REDGO.film. Użytkownicy serwisu mają również dostęp do starszych epizodów Mody na Sukces. Wszystkie są z lektorem, a najnowszy sezon nie jest wyjątkiem. Głosu ponownie użyczył Michał Borejko.

Moda na Sukces w Polsce

Moda na Sukces to amerykańska opera mydlana. Pierwsze odcinki debiutowały jeszcze w 1987 roku! Serial pojawił się w Polsce dopiero w 1994, ale szybko skradł serca widzów. Na początku był emitowany w TVP1, a później głównie serwisach VOD - m.in. Playerze. Tytuł doczekał się licznych nagród (w tym Emmy) i równie licznych odcinków (USA: 8848, Polska: 8169). To jedna z najdłuższych produkcji w historii naszej telewizji.

Sonda
Widziałeś/łaś wszystkie odcinki Mody na Sukces?