Emma Roberts

i

Autor: Rex Features/East News

Emma Roberts poleci w kosmos? W nowej komedii będzie jedyną nadzieją NASA

2022-09-26 14:00

Emma Roberts dołącza do projektu NASA w nowym filmie Amazona. Wspólnie z gwiazdami Fałszywej Dwunastki i The Umbrella Academy znalazła się w obsadzie kosmicznej komedii "Space Cadet". Produkcja startuje już za chwilę, a my poznaliśmy szczegóły nadchodzącego projektu. Czego się spodziewać?

Space Cadet to kolejna propozycja od Amazona, która za jakiś czas zasili bibliotekę serwisu streamingowego Prime Video. W obsadzie nie zabraknie znanych twarzy, które możemy kojarzyć z takich produkcji, jak: Bad Boys II, czy The Umbrella Academy. Pierwsze skrzypce zagra jednak Emma Roberts, która będzie główną bohaterką nowej komedii o astronautach. Po krótkiej przerwie gwiazda powraca na ekrany z kolejną wyróżniającą się rolą. W kogo wcieli się tym razem? O czym będzie film?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: The Crown wraca na ekrany! Netflix ujawnił datę premiery 5. sezonu

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

Space Cadet - o czym jest?

Film opowie o dziewczynie z Florydy, która lubi nieźle imprezować. W tej roli wystąpi Emma Roberts. Jej bohaterka przez przypadek zostanie włączona do programu treningowego dla astronautów. Umiejętności może nie ma, ale cechuje ją dobre serce i zapał. Kiedy nadejdzie dzień próby, to ona będzie jedyną nadzieją NASA.

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?

Kiedy premiera Space Cadet?

W obsadzie komedii, poza Emmą Roberts, znaleźli się również Gabrielle Union, Tom Hopper, David Foley, Desi Lydic, a nawet popularny kolumbijski piosenkarz Sebastián Yatra. Całość wyreżyseruje scenarzystka Purpurowych Serc i Na Życiowym Zakręcie. Premiera odbędzie się na platformie Prime Video, ale data nie została jeszcze ogłoszona. Zdjęcia do projektu startują na początku października 2022.