Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021 - transmisja w TV i online. Gdzie oglądać?

2021-09-01 12:27 Adrian Rybak
Igrzyska Olimpijskie 2020: siatkówka Tokio WYNIKI, GRUPY, MECZE POLSKI
Autor: PAWEŁ SKRABA / SUPER EXPRESS Igrzyska Olimpijskie 2020: siatkówka Tokio WYNIKI, GRUPY, MECZE POLSKI

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych tego roku. W Polsce siatkówka jest bardzo popularna i wszyscy kibice liczą na to, że uda nam się zdobyć Mistrzostwo Europy. Przed nami jednak wiele ciekawych spotkań, które rozegrają najlepsze drużyny ze Starego Kontynentu. Gdzie oglądać turniej?

ME 2021 siatkarzy to wyjątkowe wydarzenie. Najlepsi siatkarze ze Starego Kontynentu zawalczą o tytuł Mistrza Europy. Tym razem mamy czterech gospodarz turnieju. Będą to Czechy, Finlandia, Estonia, a także Polsce. Finał mistrzostw zostanie rozegrany w Spodku w Katowicach. Polacy już szykują do kibicowania naszym rodakom. Nadzieje na złoty medal są duże, bo tym razem jesteśmy jednym z faworytów. Z tego powodu kibice zastanawiają się, gdzie będzie można obejrzeć tegoroczne mistrzostwa. Czy będzie transmisja meczów w telewizji? Jeżeli tak, na jakim kanale? Czy będzie można oglądać mecze w internecie? Odpowiadamy na te pytania fanów siatkówki. Niżej sprawdzisz, jak śledzić ME 2021 w siatkówce mężczyzn.

Złota sztafeta na chwilę przed startem - WIDEO z Tokio

ME 2021 siatkarzy - transmisja w TV

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn 2021 to nie tylko duże wydarzenie sportowe, ale także telewizyjne. W tym roku w Polsce prawa do transmisji mają Polsat i Telewizja Polska. Mecze Polaków będzie można obejrzeć w naziemnych kanałach TVP, czyli TVP1 i TVP2. Spotkania będzie można znaleźć także na kanałach Polsat Sport.

ME 2021 siatkarzy - transmisja online

ME 2021 siatkarzy podobnie jak inne wydarzenia sportowe, które pokazywane są w Telewizji Polskiej, będzie można oglądać także w internecie. Mecze Polaków dostępne będą na stronie internetowej sport.tvp.pl. Polsat nie zostaje w tyle i zaprasza na transmisje meczów w polsatgo.pl. Poniżej prezentujemy mecze grupowe Polaków:

  • 2 września, godzina 17.30: Polska - Portugalia
  • 4 września, godzina 20.30: Serbia - Polska
  • 5 września, godzina 20.30: Grecja - Polska
  • 6 września, godzina 20.30: Polska - Belgia
  • 8 września, godzina 17.30: Polska - Ukraina 
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE