Miss Universe 2022 - transmisja w TV i ONLINE 14.01.2023. O której i gdzie oglądać finał?

2023-01-12 14:04 Adrian Rybak
Miss Universe 2022
Autor: Gerald Herbert/Associated Press/East News Miss Universe 2022 - gdzie oglądać konkurs?

Miss Universe 2022 to tytuł, który już wkrótce trafi do nowej zjawiskowej kobiety. Obok Miss Świata to najważniejszy międzynarodowy konkurs piękności, Aktualnie panuje Harnaaz Sandhu z Indii. Fani tego typu wydarzeń chcą śledzić na żywo finałową galę, podczas której Hinduska przekaże koronę. Gdzie będzie można ją obejrzeć?

Miss Universe 2022 będzie 71. edycją konkursu. Wydarzenie odbędzie się w Nowym Orleanie w Stanach Zjednoczonych, a o tytuł najpiękniejszej kobiety wszechświata zawalczą kandydatki z ponad 80 państw. Naszą reprezentantką jest Aleksandra Klepaczka, która w 2022 roku zdobyła tytuł Miss Polski. W porównaniu do Miss World, gdzie Polska triumfowała dwa razy, tytuł Miss Universe nigdy nie trafił do polskiej kandydatki. Czy tym razem to się stanie? Wszystko może się zdarzyć, ale wśród głównych faworytek wymienia się Wenezuelę, Kolumbię, USA, Portoryko, Filipiny i Curaçao. Sprawdź, gdzie śledzić finałową galę na żywo i za darmo.

Miss Universe 2022 - reprezentantki Ukrainy i Rosji zawalczą o koronę. Internauci oburzeni decyzją

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Miss Universe 2022 - transmisja w TV

Miss Universe 2022 to wydarzenie, które będzie transmitowane na żywo w telewizjach wielu państw. Galę zobaczą między innymi widzowie z Tajlandii, Filipin, Wenezueli, Indii, Meksyku czy Francji. Niestety, żadna polska stacja nie zdecydowała się na pokazanie gali. Będzie ją jednak można obejrzeć w internecie.

Miss Universe 2022 - transmisja ONLINE

Gala będzie dostępna na oficjalnym kanale na YouTube Miss Universe. Impreza rozpocznie się o godzinie 1:45 w nocy z 14 na 15 stycznia 2023 roku. Nazwisko zwyciężczyni poznamy około godziny 5:00. Ceremonię będzie można obejrzeć także po zakończeniu relacji live.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE